РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (9 листопада 2012) 

 • Сучасна техніка власноруч

  Корейський красень «Хюндай» пересік моря-океани, аби дивувати українців якісним залізничним сервісом. А чи відбулися у сфері пасажирських перевезень іще якісь новації, гідні уваги? Дізнатися про це ми завітали до вагонного депо Київ-Пасажирський.

  - Уже кілька років поспіль на нашій залізниці експлуатуються пасажирські вагони виробництва Крюкіського вагонобудівного заводу типу 779Е на візках 7007, 7012 з дисковими гальмами, - зазначив начальник депо Олександр ТКАЧОВ. - Вагомим нашим досягненням у поточному році стало те, що ми почали самостійно проводити деповські ремонти цих вагонів у повному обсязі. Проте не все йшло, як годиться.

  В чому була проблема? Справа в тому, що в цих вагонах застосовується суттєво новий тип візків, так званий - «безлюльковий». У них плавність ходу досягається за рахунок плаваючої посадки кузова, для чого на кожному візку розташовано по сім гасників коливань. Це забезпечує якісно покращений рівень комфорту для пасажирів.

  Скажу без перебільшення: це візок нового покоління. Наразі в робочому парку вагонної дільниці Київ-Пасажирський експлуатується 19 вагонів цього типу. За технічними умовами, коли такий вагон «намотає» 450 тис. км, його необхідно ставити на деповський ремонт. З початку експлуатації вже 8 вагонів пройшли цю «процедуру». До останнього часу складність полягала у тому, що в нашому підрозділі не було відповідного обладнання для обслуговування нових унікальних візків. Тож доводилось ганяти вагони на Крюківський завод, там викочувати з-під них візки, доводити до ладу і знову ставити під вагони. Причому оновлення самих вагонів провадилося в нашому депо. Така нераціональна технологія ремонту двох візків одного вагона обходилася залізниці у 160 тис. грн. Аби поламати цю хибну схему, ми придбали необхідне обладнання, виготовили стенд для обслуговування нових візків, опорядкували оглядову канаву, встановили прес, кантувач - одним словом, усе необхідне, для освоєння нового технологічного процесу. Таким чином ми спромоглися самостійно виконувати деповські ремонти цих візків. А вартість такого ремонту в стінах депо - 14 тис. грн. І це була наша маленька перемога! Щоби сповна усвідомити її вагомість, порівняйте дві цифри: 160 тис. і 14 тис. грн.

  Дійсно, така інформація не може не радувати, не вселяти оптимізм. Адже непрості часи переживає наразі сталева магістраль - реформування галузі в усі часи процес не легкий. Попри це колектив депо трудиться стабільно й продуктивно, не допускаючи зривів виробничих завдань. І навіть, знаходячи сили й можливості для технічного поступу, подальшого вдосконалення виробничих процесів. Добре, коли в трудовому колективі є досвідчені, грамотні й сумлінні фахівці. Це на них тримається виробнича міць і стабільність підрозділу. А таких у вагонному депо Київ-Пасажирський чимало. Їм шана і честь від колег по роботі і від керівництва. Ось і нещодавно за сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у його розвиток, високий професійний рівень і творчу ініціативу ряд працівників депо було відзначено подякою Укрзалізниці. Серед них - майстер столярно-малярного цеху, а нині звільнений голова профкому депо Юрій МИТРОФАНОВ, майстер редукторного цеху Віталій НАГОРНИЙ, майстер цеху ходових частин Петро ШЕВЧУК, слюсар дільниці автоконтрольних приладів Костянтин ЄРЕМЕНКО (на фото).

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05