РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (2 листопада 2012) 

 • На футбольному полі було дуже спекотно

  Футбол - це більше, ніж спорт. Це явище вселюдського масштабу. А для залізничників - це запорука здорового способу життя й активного відпочинку, це чинник, що сприяє культурі виробництва, зростанню продуктивності праці. А, головне, це той феномен, який створює святкову атмосферу. Саме тому керівництво і Дорпрофсож Південно-Західної залізниці постановили провести серед працівників магістралі турнір з футболу, присвячений Дню залізничника.

  Турнір передбачав два етапи. Перший мусив виявити переможців серед підрозділів кожної з дирекцій залізничних перевезень, а другий - визначити переможця серед переможців першого етапу.

  Зранку 26 жовтня всі учасники фінального турніру зібралися в столиці, щоби на оновленому футбольному полі стадіону «Локомотив» з’ясувати, хто з них найсильніший. Крім команд дирекцій залізничних перевезень взяли участь футболісти з Київського електровагоноремонтного заводу. За жеребкуванням, яке провела суддівська колегія у складі головного судді турніру Петра Дмитренка та суддів Івана Багатирчука і Володимира Новиченка, команди було розбито на дві групи. До першої ввійшли команди Конотопської і Жмеринської дирекцій і КЕВРЗ, а до другої - Козятинської, Київської та Коростенської дирекцій. У кожній групі команди розіграли 1-е, 2-е і 3-е місця. В подальших іграх аутсайдери груп зустрілися за 5 - 6 місце, ті, хто зайняв другі місця, поборолися за 3 - 4 місця, а переможці кожної групи - за перше та друге підсумкові місця. Регламент змагань передбачував, що кожна з команд мала з’ясувати стосунки за два тайми по двадцять хвилин. Якщо за цей термін рахунок залишався нічийний - переможець визначається серією пенальті.

  Рівно о 9.30 за свистком головного судді П. Дмитренка розпочалися гарячі футбольні баталії. Першими випробувати спортивне щастя вийшли на штучний зелений моріжок команди із Жмеринки і заводу КЕВРЗ. Хоч погода в той день у столиці була досить прохолодною, траплялося навіть періщив дрібний дощик, проте на футбольному полі було спекотно. А іноді, коли пристрасті били через край, навіть занадто. Спорт є спорт. На футбольному полі інструкції з охорони праці не діють, тож не обходилося без зіткнень, падінь, уражень. У таких випадках блискавкою підхоплювався спортивний фельдшер Валерій Сагаль і своїм чудодійством повертав постраждалих до гри.

  Цілий день на зеленому полі точилися футбольні бої. Та найгостріші бойовища розгорнулися під вечір. Основний час упертого поєдинку за третє - четверте місця між киянами та жмеринчанами результату не приніс. У серії пенальті доля була поблажлива до господарів поля. А ось у фінальному двобої між командами Коростенської дирекції і заводу КЕВРЗ, який проходив уже при штучному освітленні, чаші терезів хилилися то в один, то в інший бік. Запам’ятався момент, коли воротар заводчан Олександр Приходько у карколомному стрибку врятував свої ворота. Та натиск коростенців ставав усе потужнішим. Ось їх нападник Сергій Бондарчук виходить на ударну позицію і… навіть майстерність Олександра Приходька не рятує суперників від гола.

  Після завершення матчу ми взяли коротеньке інтерв’ю у начальника команди-переможниці Віктора Христюка:

  - Які структурні підрозділи уславили гравці своєю перемогою?

  - Кістяк команди складають працівники Коростенської дистанції колії, є хлопці з інших підрозділів, капітан Роман Виговський - з локомотивного депо.

  - В чому секрет вашого чудового успіху на турнірі?

  - Для нас футбол - палке захоплення. В нашій дирекції є всі умови для плідних тренувань. А головне, мабуть, те, що всі ми по-справжньому закохані в цю чудову гру.

  За результатами ігор учасники змагань розподілилися таким чином. Переможцем турніру стала команда Коростеня (на фото), друге місце посіла команда КЕВРЗ, третє - Київської дирекції, четверте, п’яте і шосте відповідно посіли команди Жмеринки, Козятина й Конотопа.

  Футболісти переодягаються і шикуються для урочистого нагородження. Секретар змагань Ольга Ганул оголошує переможців у окремих номінаціях. Нагороди вручають завідувач відділом соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимир Кравченко і начальник ДФСК «Локомотив» Ольга Стороженко. Кращим воротарем турніру визнається гравець команди КЕВРЗ Олександр Приходько, кращим захисником - коростенець Юрій Василенко, кращим нападаючим - жмеринчанин Олег Квасневський, кращим півзахисником - киянин Олексій Туржанський. Кожен із них отримує цінні подарунки. Переможці і призери отримують пам’ятні кубки і медалі: золоті, срібні і бронзові - відповідно спортивним досягненням. Інші учасники турніру нагороджуються пам’ятними сувенірами. Звучить Державний гімн України. Футбольне свято вдалося на славу!

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05