Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

• Перелік випусків » № 42-43 (2 листопада 2012)

• І в спорті задніх не пасем

Впродовж останнього року Дорожнім фізкультурно-спортивним клубом «Локомотив» регулярно проводяться турніри з міні-футболу, волейболу, навчально-тренувальні збори тощо. Все це сприяло фізичному розвитку залізничників та підвищенню їх спортивної майстерності. Проте все це - внутрішня робота. А які ж досягнення наших спортсменів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях? Про це «Рабочему слову» розповіла начальник ДФСК «Локомотив» Ольга СТОРОЖЕНКО.

Спортивна родина - майстри спорту Владислав, Ольга і Любов ТОПІХИ.

На XX Всеукраїнській спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту в м. Нікополь наші спортсмени вибороли IV місце та 4 нагороди. На VII Спартакіаді працівників залізничного транспорту України в Красному Лимані посіли III загальнокомандне місце й вибороли п’ять медалей.

Брали участь наші спорт-смени і у складі збірної команди Укрзалізниці на Всеукраїнській спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту в м. Алушта. Залізницю представляли: Віталій Андріяш, машиніст локомотивного депо Київ-Пасажирський, - ІІ місце в особистому заліку в гирьовому спорті; Олег Чумаков, монтер колії Київської дистанції колії, - І місце в особистому заліку, Оксана Чиченьова, інструктор ДФСК «Локомотив», - І місце в особистому заліку та ІІ місце у змішаних парах у настільному тенісі.

Найбільший внесок у скарб-ницю залізничного спортклубу зробили вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное. Впродовж року вони завоювали 225 медалей, з них 91 - вищого ґатунку. Людмила Галушко отримала звання майстра спорту України міжнародного класу. Майстрами спорту України стали Ольга Топіха, Юрій Мелещенко, Андрій Вусатий та Олександр Глущенко. 12 вихованців спортшколи піднялись до першого спортивного розряду.