РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (2 листопада 2012) 

 • І в спорті задніх не пасем

  Впродовж останнього року Дорожнім фізкультурно-спортивним клубом «Локомотив» регулярно проводяться турніри з міні-футболу, волейболу, навчально-тренувальні збори тощо. Все це сприяло фізичному розвитку залізничників та підвищенню їх спортивної майстерності. Проте все це - внутрішня робота. А які ж досягнення наших спортсменів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях? Про це «Рабочему слову» розповіла начальник ДФСК «Локомотив» Ольга СТОРОЖЕНКО.


  Спортивна родина - майстри спорту Владислав, Ольга і Любов ТОПІХИ.

  На XX Всеукраїнській спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту в м. Нікополь наші спортсмени вибороли IV місце та 4 нагороди. На VII Спартакіаді працівників залізничного транспорту України в Красному Лимані посіли III загальнокомандне місце й вибороли п’ять медалей.

  Брали участь наші спорт-смени і у складі збірної команди Укрзалізниці на Всеукраїнській спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту в м. Алушта. Залізницю представляли: Віталій Андріяш, машиніст локомотивного депо Київ-Пасажирський, - ІІ місце в особистому заліку в гирьовому спорті; Олег Чумаков, монтер колії Київської дистанції колії, - І місце в особистому заліку, Оксана Чиченьова, інструктор ДФСК «Локомотив», - І місце в особистому заліку та ІІ місце у змішаних парах у настільному тенісі.

  Найбільший внесок у скарб-ницю залізничного спортклубу зробили вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное. Впродовж року вони завоювали 225 медалей, з них 91 - вищого ґатунку. Людмила Галушко отримала звання майстра спорту України міжнародного класу. Майстрами спорту України стали Ольга Топіха, Юрій Мелещенко, Андрій Вусатий та Олександр Глущенко. 12 вихованців спортшколи піднялись до першого спортивного розряду.

  Чекаємо на нові перемоги!

  Григорій СЕРГЕЄВ, Фото з архіву редакції
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05