РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (2 листопада 2012) 

 • Вагомий доробок вінницьких станційників

  Колектив ст. Вінниця, який уже понад 15 років очолює Микола ВАПНЯРУК, завжди виділявся високими виробничими показниками. Він надійно тримається в групі лідерів як Жмеринської дирекції залізничних перевезень, так і столичної магістралі. А нинішнє перше півріччя для вінницьких станційників стало особливо «урожайним». І за підсумками галузевого змагання цей трудовий колектив посів почесне третє місце серед усіх позакласних та станцій першого класу Укрзалізниці. Завдяки чому вдалось досягти таких вагомих результатів?


  Заступники начальника станції Микола ГУСАК, Ігор БАРАБАШ, начальник станції Микола ВАПНЯРУК,
  помічник начальника станції з кадрів та соціальних питань Станіслав СЕМЕНЮК під час службової наради.

  У першому півріччі зі станційних колій Вінниці відправлено понад шість тисяч завантажених вагонів. Це значно перевищує планове завдання і майже на півтори тисячі вагонів більше, ніж навантажено за такий же період минулого року. Вивантаження на загальних місцях станції та на під’їзних коліях вінницьких підприємств, кількість яких складає понад шістдесят, - майже шість тисяч вагонів. А це на третину більше, ніж передбачалось плановим завданням на перше півріччя. Є й інші красномовні показники, за якими - наполеглива праця станційних фахівців.

  - Практично для кожного працівника, який займається оформленням документації, - розповідає заступник начальника станції із комерційної роботи та маркетингу Ігор БАРАБАШ, - створені автоматизовані робочі місця, на яких завдяки використанню сучасних інформаційних технологій здійснюється швидке та якісне планування електронних заявок, оформлення перевізних документів та технологічної документації в електронному вигляді. Тому наші товарні касири Ольга ГЕДЗ, Валентина НАГОЛЮК, прийомоздавальники Ольга ГАВРИЛЕНКО, Юлія ВАСИЛЬЄВА, Ірина ВЛАСОВА, Валентина САЄНКО та інші успішно справляються із більшим обсягом роботи.

  До сказаного вище варто додати, що на станції значно поліпшено якість роботи з використання вагонного парку. За рахунок збільшення статичного навантаження на вагон у першому півріччі та скорочення простою місцевого вагона під однією вантажною операцією більше ніж на годину умовно вивільнено понад 450 вагонів під додаткове навантаження. Скоротився й простій транзитного вагона з переробкою, що також дало позитивні результати. І за ними - старанна праця підлеглих Миколи Вапнярука, зокрема й тих, хто займається організацією руху поїздів, подачею вагонів, маневровою роботою.

  - У нас склалась дружна команда професіоналів, - ділиться своїми думками заступник начальника станції з оперативної роботи Микола ГУСАК, - які забезпечують успішну поїзну та маневрову роботу, не забуваючи про безпеки руху та охорону праці. Тон у ній задають чергові по станції. Найбільш досвідчені із них - Наталія БІЛИК та Катерина ГЛАДУНЕЦЬ. У кожної із них чималий трудовий стаж, та й на останніх посадах вони трудяться не один рік, тому й збоїв у роботі не допускають. А допомагають їм оператори станційного технологічного центру обробки поїзної інформації Неля КРОТ, Тетяна ВОЛОДЬКОВА, Галина МАРЧУК, які досконало володіють комп’ютерною технікою і якісно виконують свою роботу. Важливе місце в організації маневрової роботи щодо своєчасного обслуговування вантажних районів та у формуванні поїздів належить маневровим диспетчерам, зокрема, Анатолію ПАНЧУКУ, Анатолію СУГАКУ, які мають чималий професійний досвід та знають усі особливості своєї роботи. Але не в малій мірі результат маневрової роботи залежить і від складачів поїздів. І вони роблять чималий внесок у спільну справу. В першу чергу це - Сергій ДМИТРЕНКО, Андрій ТІМОТІН, Василь БОНДАРЕНКО. Добре працюють і регулювальники швидкості руху вагонів Володимир ІВАНИШИН, Валерій ГРИГОРЕНКО.

  На станції чималих результатів вдалося досягти й у фінансовій діяльності. Завдяки збільшенню обсягів як перевізної, так і місцевої роботи, собівартість здійснення послуги, тобто переробка однієї тонни вантажу, склала до десяти гривень, що менше, ніж передбачалось. А виручка від вантажних перевезень перевищила планове завдання на вісім з половиною мільйонів гривень. Значно зросли і додаткові збори. Досягнуто й економії паливно-енергетич-них ресурсів, зокрема бензину та електроенергії. Словом, є певні позитивні результати за усіма показниками.

  - У досягнутому є заслуга усіх 185 працівників нашого колективу, - зазначив Микола Вапнярук. - Кожен на своєму місці докладав усіх зусиль, щоб якнайкраще робити спільну справу і приносити нашій залізниці найбільший прибуток. А це й безпосередні виконавці робіт на станційних та під’їзних коліях, і керівники підрозділів. Зокрема обидва мої заступники Ігор Барабаш та Микола Гусак, головний інженер Валерій МЕЛЬНИК, провідний економіст Євгенія ПОРТНА, головний бухгалтер Тетяна ЯДРИХІВСЬКА та інші. І приємно, що нашу працю помітили та відзначили грамотою і грошовою винагородою. А ми й у подальшому робитимемо усе належне, щоб нарощувати обсяги перевезень, залучатимемо до співпраці нових відправників вантажу, що дасть змогу отримувати нові надходження у залізничну скарбницю, при цьому суворо дотримуватимемось безпеки руху під час поїзної та маневрової роботи. Досягнення таких результатів стало можливим завдяки підтримці з боку керівництва Південно-Західної залізниці. Зокрема в облаштуванні робочих місць, ремонті виробничих та побутових приміщень, придбанні офісних меблів та техніки побутового призначення, благоустрою території.

  До сказаного вище можна лише додати, що й профспілкова організація станції, яку очолює Станіслав СЕМЕНЮК, зробила свій внесок у спільні досягнення. Її зусилля були спрямовані на покращення умов праці та забезпечення відпочинку й оздоровлення залізничників. За рахунок профспілки у кожному виробничому підрозділі обладнано місця для питної води, встановлено побутову техніку для зберігання та підігріву їжі. А протягом першого півріччя 28 членів трудового колективу пройшли оздоровлення у санаторіях та пансіонатах, 90 сімей відпочили на морському узбережжі та й в інших місцях. Усе це сприяло покращенню самопочуття працівників та зростанню продуктивності пра-ці, яка й забезпечила високий кінцевий результат.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05