РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (2 листопада 2012) 

 • Бажаю газеті існувати завжди!

  Чим менше днів залишається до 90-ліття від дня виходу у світ тоді «Эха гудка», а тепер - «Рабочего слова», тим частіше пригадую діалоги з читацьких конференцій, в яких брали участь машиністи, слюсарі, електромонтери, провідники, службовці. Мої співбесідники - це вже не той робітничий клас, ім’ям якого клялися партфункціонери, ідеологічні крутії. Сьогоднішні мої співбесідники - люди розумні, ерудовані, які мають почуття власного достоїнства. Вони тверді у переконанні - для чого живуть на землі і працюють на залізниці.

  Газеті, буває, закидають про те, що дуже багато сторінок присвячуємо публікаціям нарисів, замальовок про трудівників сталевих колій. Правду немає куди діти. Пишемо про достойних. Але одночасно з виробничими темами ніколи не залишатимемо без уваги людей праці, тих, без кого не функціонувала б сталева магістраль. Ветеранський рух, патріотизм, вірність професії. Це основи для творчості кожного залізничного кореспондента, ствердження почуття cпівпричетності до справ рідної магістралі, всіх українських залізниць.

  Перегорніть, будь ласка, сьогоднішній номер, що «товстішає», за традицією, напередодні Дня залізничника або Нового року та Різдва Христового. Зверніть увагу, що поруч із нарисом (автор Ганна БОГОВІС) про столітнього ветерана Миколу ВЕЛИЧКА - колишнього водія машини «швидкої» допомоги Дорожньої клінічної лікарні №1, який до сьогодні має чудову пам’ять, - розміщено історичну розвідку про пісню. Справжню залізничну, яка народилася 90 років тому у Головних залізничних майстернях столичної магістралі. Тему династії Дагірових із Коростеня - від діда до онуки - розкриває Оксана КЛИМЧУК. У рубриці «Особистість» газета знайомить своїх читачів із цікавими фактами біографії колишнього начальника столичної залізниці Петра КРИВОНОСА, який 51 рік віддав служінню залізничному транспорту. У серпні 1943-го Петро Федорович - начальник Томської залізниці. Як йому працювалося у суворі роки Великої Вітчизняної? Читайте про це на сторінці 7. «Вагомий доробок вінницьких станційників» (автор Никифор ЛИСИЦЯ). Сама назва матеріалу про колектив - цьогорічного лауреата галузевих змагань серед підрозділів Укрзалізниці - містить у собі жанр кореспондентського звіту про роботу «дружної команди професіоналів». У більш жвавому авторському виконанні представлено матеріал Миколи ПАЦАКА «Колія і люди, або Промовисті факти» про бахмацьких колійників. На любителів веселих анекдотів чекає черговий випуск «Гуморосатировоза». «Хочеться чогось для душі», - звертались до автора цих рядків профспілкові активісти із Шепетівського залізничного вузла. Що ж. Знайдіть літературну сторінку. Якщо засумували ваші дітлахи - поцікавтесь разом із ними змістом дитячого «Веселого вокзалу».

  Так, світ наш дуже складний, дійсно, живуть усі, хто трудиться, нелегко, але живуть же й помирати не збираються. Мені здається, у цьому головний урок від нашого видання. «Рабочее слово» дає своїм читачам настанову, адже вони мають право на своє, особисте щастя. Не секрет, що й нині залізниця в авангарді прогресу, як це було практично завжди. І це зовсім не таємниця, що діяльність сталевої магістралі інший раз разюче конструктивна на тлі сучасності, яка, м’яко говорячи, має вплив з боку розповсюджувачів часом безладдя й прихильників хижої користі. Але Південно-Західна впевнено дивиться у день завтрашній. Наша газета - дзеркало, що відбиває цю дійсність і мою із приводу цієї дійсності нехитру думку. Я бажаю газеті існувати завжди!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05