РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41 (26 жовтня 2012) 

 • Надія на Максимчука

  19 жовтня 2012 р. на стадіоні «Локомотив» у м. Козятин відбувся турнір з футболу між командами залізничних підприємств та організацій регіону Козятинської дирекції залізничних перевезень. У змаганнях, котрі були відбірковими напередодні проведення фінальної частини турніру Південно-Західної залізниці у м. Київ, взяли участь шість команд. А саме - футболісти із Будівельно-монтажного управління №2, Козятинської дирекції залізничних перевезень, козятинських дистанції сигналізації та зв’язку, локомотивного та вагонного депо та локомотивного депо Шепетівка.

  Незважаючи на доволі прохолодну погоду, було досить спекотно від боротьби на полі футболістам та від виру емоцій численних вболівальників, котрі палко підтримували свої команди на трибунах стадіону. Та це і не дивно, адже зустрілися давні суперники, футбольні гранди Козятинської дирекції. Це команди локомотивних депо Козятин та Шепетівка, вагонного депо Козятин. Справжньою родзинкою та несподіванкою турніру став виступ команди дирекції. Власне кажучи, на поле вийшли молоді та моторні гравці, які задавали такий темп грі, що далеко не всі футболісти команд-«грандів» поспівали за ними. Порадували вболівальників своєю участю у турнірі команди будівельно-монтажного управління №2 та дистанції сигналізації та зв’язку.

  У підсумку зустрічі перше місце посіла команда локомотивного депо Шепетівка, другими стали футболісти Козятинської дирекції залізничних перевезень, третя сходинка - за вагонним депо ст. Козятин. Організатори змагань відмітили також прекрасну гру та вручили пам’ятні дипломи кращому нападаючому турніру - гравцю команди локомотивного депо Шепетівка Миколі МАКСИМЧУКУ, захиснику - гравцю команди дирекції Кирилу ШЕВЦОВУ та воротареві - представнику вагонного депо Козятин Леоніду ОБЕРЕМКУ.

  Кращі гравці турніру представлятимуть збірну команду Козятинської дирекції залізничних перевезень у фінальній частині турніру з футболу на першість Південно-Західної залізниці.

  Прес-центр Козятинського теркому профспілки
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05