РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41 (26 жовтня 2012) 

 • Подарунок хмельничанам від залізниці

  Минулого тижня у Хмельницькому урочисто відкрили підземний перехід під залізничною колією, який забезпечує вільний прохід із центральної частини міста до речового ринку та у зворотному напрямку. З цієї нагоди до міста завітав головний інженер - перший заступник начальника Південно-Західної залізниці Володимир ОСОВИК. У своєму зверненні до учасників мітингу він, зокрема, зазначив:

  - На чисельні звернення громадян, адміністрації області та міста Хмельницького керівництвом Південно-Західної залізниці, за узгодженням із керівництвом Укрзалізниці, було прийнято рішення про будівництво нового підземного пішохідного переходу на 1226-му кілометрі перегону Хмельницький - Гречани. Це задля того, щоби був безпечний прохід до місцевого ринку мешканцям та гостям міста, а також пасажирам, які виходитимуть із приміських поїздів. У цьому будівництві - велика заслуга тих, хто тут працював. Від імені начальника залізниці Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА я щиро дякую усім працівникам, які доклали чимало зусиль, аби вчасно здати в експлуатацію цей комплекс.

  Після виступу Володимир Миколайович вручив відзнаки. Медалі Південно-Західної залізниці «Кращому працівнику» отримали Микола ОСАТЮК - виконавець робіт Старокостянтинівської колійної машинної станції, Андрій САВИЦЬКИЙ - електромонтер Жмеринської дистанції електропостачання та інші.

  У заході взяли участь заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, заступник міського голови міста Хмельницького та народний депутат України Олександр СЛОБОДЯН. Усі вони подякували керівництву залізниці, будівельникам за зведену споруду. А від імені міського голови міста Хмельницького кращим працівникам було вручено почесні грамоти.

  Це хороший подарунок хмельничанам від залізниці.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05