РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (19 жовтня 2012) 

 • Козятинські спортсмени привезли ЦІЛИЙ КОШИК МЕДАЛЕЙ

  Наприкінці вересня у сонячній Євпаторії відбувся фінал 19-ї спартакіади «Повір у себе» серед дітей з обмеженими фізичними можливостями. Вдало виступила козятинська команда, що склала основу збірної Вінничини. Додому юні спортсмени привезли вісім нагород.

  Чемпіонат проходив на базі Національного Центру Паралімпійських і Дефлімпійських ігор з підготовки та реабілітації дітей з обмеженими можливостями. Змагалися діти з вадами зору, порушеннями розумового та фізичного розвитку, ураженнями рухового апарату та вадами слуху. За медалі боролися 800 спортсменів з 27 міст України. Серед видів спорту були представлені футбол, пляжний волейбол, настільний теніс, плавання, легка атлетика та спортивне орієнтування. Честь Вінничини захищали три легкоатлети з Козятина та плавець із Вінниці. Нашим дітям протистояли сильні суперники. І справа не лише у тому, що свої команди виставили Київ та інші потужні центри, в Україні різко змінилося ставлення до інвалідного спорту. Зараз це один з найважливіших напрямків фізичного та духовного виховання дітей-інвалідів.

  - Наша організація дуже молода, - розповідає Володимир Шульга, керівник козятинського клубу «Повір у себе», який готував дітей до змагань у Криму. - Працюємо лише третій рік, але маємо непогані результати. Своїм розвитком здебільшого завдячуємо підтримці безпосередньо начальника Південно-Західної залізниці Олексія Мефодійовича КривопІшина, його заступника Віталія Олександровича ЖуракІвського та козятинських залізничників. Ці люди не байдужі до потреб дітей-інвалідів, і ми завжди відчуваємо їхнє надійне плече. Напередодні змагань Олексій Мефодійович допоміг нам зі спортивними костюмами, з екіпіруванням, спортивним знаряддям.

  Перед виїздом до Євпаторії команда мала ризик залишитись «за бортом». Людина, яка повинна була забезпечити квитки на поїзд, через своє нехлюйство цього не зробила. Діти були у відчаї. На допомогу вчасно прийшов начальник вокзалу ст. Козятин Анатолій Чабан. Він і пізніше телефонував, цікавився тим, як доїхали, а ще - ходом змагань, самопочуттям дітей. Після закінчення спартакіади знову допоміг з квитками у зворотньому напрямку.

  - Моя роль дуже скромна, - зазначив Анатолій Іванович. - Коли побачив обличчя дітей, що мало не плакали з відчаю, аж серце зайшлося. Це діти із дуже складними долями. Їм відмовляти гріх, тому робив все, що у моїх силах.

  Запекла боротьба точилася у легкій атлетиці, тут змагалося 125 спортсменів. Козятинській трійці протистояли першорозрядники та кандидати в майстри спорту. Боролися за кожен крок, за кожну долю секунди. Приходили на фініш метр в метр, плече в плече. Вкладали у перемогу всі фізичні сили і спортивну «злість». Козятинчанка Марія ШПАТКІВСЬКА кинула м’яч на 32 метра і встановила особистий рекорд чемпіонату України. На дистанції 60 метрів вона виборола срібну медаль, на дистанції 100 метрів взяла бронзу. У Олени Андрощук на дистанції 60 метрів - бронза, а на стометрівці - срібло. Артур Антонюк зробив своєрідний хет-трик. В стрибках у довжину завоював срібну нагороду, в бігу на 100 метрів - бронзу, а на 200 метрах знову став срібним призером.

  - Приємно, що наша донечка - вже маленька чемпіонка, - розповів Микола Шпатківський, працівник Козятинського вокзалу. - Ми з дружиною раді, що не помилилися і підтримали Машу, коли вона вирішила займатися спортом. Володимир Іванович Шульга теж виправдав наші сподівання і як спортивний фахівець, і як людина, що працює з дітьми.

  Після змагань до козятинської команди підійшла триразова чемпіонка світу з легкої атлетики, заслужений тренер України Ірина Слюсар, яка виховала декількох Паралімпійських чемпіонів. Вона запропонувала нашим дівчаткам вчитися в Дніпропетровській спортивній школі-інтернаті. Домовилися про співпрацю. Поки що юні спортсменки будуть займатися у Козятині за її спеціальними програмами. А через півроку на них чекають іспити у Дніпропетровську.

  Олександр ГУТІН
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05