РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (19 жовтня 2012) 

 • У першу чергу - турбота й спілкування

  В актовій залі локомотивного депо Київ-Пасажирський з нагоди 20-річчя створення Ради об'єднання ветеранів війни та праці залізниці зібрались активісти Ради ветеранів Київської дирекції пасажирських перевезень. Перед присутніми з доповіддю виступив голова Ради Василь Іванович НИКИТЕНКО.

  Він відзначив, що сьогодні до ветеранської організації належать 10976 чоловік. До складу входять не тільки підрозділи дирекції, а й усіх трудових колективів, які розташовані на її території. Найбільшою проблемою, яка виникла останнім часом, він вважає ліквідацію в 2005 р. громадських осередків Червоного Хреста, а з ним й інституту патронажних сестер. Адже доводиться піклуватися про 88 одиноких, немічних ветеранів-залізничників, з яких 37 - онкохворі. Вихід з цієї ситуації він бачить в поширенні волонтерського руху. Зараз ніби й достатньо добровільних помічників, але більшість з них мешкають у великих містах. При цьому 80% ветеранів - у сільській місцевості, а там особливо ніхто їхніми проблемами не переймається. При цьому, відзначив Василь Іванович, для багатьох ветеранів достатньо звичайної людської уваги, наприклад, простого поздоровлення зі святом.


  Виконуючий обов’язки начальника Київської дирекції залізничних перевезень
  Віктор Костюшко та голова теркому Київської дирекції Орест ЛОГОШНЯК
  щиросердно привітали Марію Тимофіївну ВОЛОШИНУ.


  Учасники урочистих зборів Ради ветеранів війни та праці Київської дирекції залізничних перевезень.

  - Десятки випадків, коли люди телефонують мені й зі сьозами в голосі дякують за увагу, за те, що не забули, - є підтвердженням цьому, - підсумував доповідач.

  В обговоренні поточних справ взяли участь колишній голова ради ветеранів дирекції Дмитро Андрійович КРИВИЦЬКИЙ, голова ради Об’єднання ветеранів війни та праці Південно-Західної залізниці Юрій Семенович БІЛОУС, Григорій Стахович КРИМСЬКИЙ, Марія Тимофіївна ВОЛОШИНА та інші. Вони згадали тих, хто стояв у витоків зародження ветеранського руху. Мова йшла також про те, що керівництво залізниці ніколи не залишає колишніх працівників поза своєю увагою, постійно йде їм назустріч. Особливо це стосується оздоровлення людей поважного віку.

  І сьогодні залізнична молодь бачить цю турботу керівництва й переповнюється гордістю за свою професію. Пролунало й декілька слушних пропозицій щодо покращення роботи ветеранської організації. Так голова Ради ветеранів ст. Дарниця Микола Степанович ПАВЛЮК запропонував створити групи волонтерів не тільки на крупних залізничних вузлах, а й на лінійних станціях. Також висловлювалась пропозиція хоча б раз на квартал заохочувати активних волонтерів. А ще - бажання мати посвідчення ветерана-залізничника, як це зроблено в інших ветеранських організаціях України.

  Керуючись нагодою, виконуючий обов’язки начальника Київської дирекції залізничних перевезень Віктор КОСТЮШКО вручив активістам Ради ветеранів нагороди, якими їх відзначив начальник залізниці Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН з нагоди 20-річчя об’єднання ветеранів залізниці.

  Сергій ГУК, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05