РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (19 жовтня 2012) 

 • СЕРЙОЗНІШЕ ЗА БУДЬ-ЯКУ РЕВІЗОРСЬКУ ПЕРЕВІРКУ

  Конкурс професійної майстерності локомотивних бригад Південно-Західної залізниці у номінації «електровози серії ВЛ80». Цьогоріч проводився на базі локомотивного депо Козятин. Тут взяли участь локомотивні бригади із семи депо залізниці: Шепетівки, Гречан, Жмеринки, Коростеня, Дарниці, Конотопа та Козятина.

  Традиційно програма заходу включала перевірку теоретичних знань учасників, а також виконання ними практичних нормативів безпосередньо на локомотиві. А переможець вже визначався за сумою балів.

  - І теоретичні питання, і виконання практичних нормативів ми намагалися підібрати в основному такі, з якими наші машиністи та їхні помічники постійно стикаються у своїй повсякденній роботі, - зазначив один з організаторів проведення конкурсу, машиніст-інструктор локомотивного депо Козятин Василь КОНДРОВ. - Однак я б не стверджував, що вони були занадто простими. Особливо це стосувалося виконання практичного завдання, коли необхідно виявити та ліквідувати деякі несправності, щоб дати ладу обом секціям електровозу. І якщо першу секцію підготували до роботи у визначений термін всі, то з другою виникли певні проблеми. Здавалося б, незначна несправність, яку ми передбачили при підготовці цього нормативу для наших конкурсантів, для декого, стала мало не каменем спотикання.


  Член конкурсної комісії машиніст-інструктор локомотивного депо Козятин Василь КОНДРОВ
  вітає машиніста електровоза Анатолія РЕВІНА з перемогою.

  А загалом вважаю, що всі учасники конкурсу виступили достойно, професійно. Більшість з них - це молоді фахівці, яким ще не один десяток років працювати на залізниці. Тож сподіваюсь, що зміна нашим знаним машиністам підростає гідна.

  Що стосується безпосередньо результатів конкурсу та зайнятих місць, то вони є наступними. У номінації «Помічник машиніста електровоза» беззаперечну перемогу здобув помічник машиніста електровоза локомотивного депо Козятин Віктор ВОЛОДИМИРЕЦЬ. До речі, він показав найкращий результат серед усіх учасників конкурсу, відповідаючи на теоретичні питання. Друге та третє місце тут посіли Володимир ШЛАПАК із Шепетівки та Сергій ТАШУТА із Дарниці.

  Серед машиністів електровоза переможцем став Анатолій РЕВІН (локомотивне депо Шепетівка). Козятинець Ігор КІРТОКА виборов друге місце. А третє знов таки дісталося представникові локомотивного депо Дарниця Віталію Сидоренку.

  Тож цілком закономірно, що локомотивні бригади - представники трьох локомотивних депо і розподілили поміж собою всі призові місця. Відмінно виконавши практичне завдання, локомотивна бригада локомотивного депо Шепетівка у складі машиніста електровоза Анатолія Ревіна та помічника машиніста Володимира Шлапака стала переможницею конкурсу професійної майстерності серед локомотивних бригад Південно-Західної залізниці. Друге місце - за локомотивною бригадою з Козятина (машиніст Ігор Кіртока та помічник машиніста Віктор Володимирець). Третє - у локомотивної бригади депо Дарниця (машиніст Віталій Сидоренко та помічник машиніста Сергій Ташута).

  У довірливій бесіді машиніст-шепетівчанин Анатолій РЕВІН висловив думку: «Знання, які не поповнюються щоденно, зникають поволі, але назавжди. Такі конкурси мають бути регулярними. Це серйозніше за будь-яку ревізорську перевірку».

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05