РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (19 жовтня 2012) 

 • СУВОРЕ ЖУРІ НЕ ПРОЩАЄ...

  Конкурс на звання «Кращий за професією» серед машиністів локомотивів завойовує прихильність серед тих, хто по праву вважає себе професіоналом. А керівництво Південно-Західної залізниці організовує щорічно подібні заходи, оскільки вважає - це вірний спосіб для підвищення технічної грамотності працівників.

  У перший день конкурсу, перед його початком начальник галузевої локомотивної служби Володимир ЛИТВИНЕНКО та помічник начальника цієї служби з безпеки руху Валерій МЕЛЬНИК побажали конкурсантам удачі. І закрутилося конкурсне колесо.  Несправність у ланцюзі набору позицій електровоза шукають
  помічники машиніста Костянтин САВИЦЬКИЙ (вгорі) та Володимир БОСИК.


  Непростими були теоретичні запитання.

  Як досягти позитивних результатів під час цільових, раптових і контрольно-інструкторських перевірок? І не для «галочки», а з метою удосконалення роботи локомотивних бригад. Це прерогатива ревізорського апарату. Як підвищити рівень технічної грамотності локомотивних бригад? Як іде їхня підготовка до чіткого виконання дій у нестандартних ситуаціях? Це вже турбота машиністів-інструкторів та керівників експлуатаційних підрозділів. Саме на таких заходах і відбуваються справжні відкриття під час пошуку талановитих машиністів та розчарування через непрофесіоналізм з боку їхніх колег. Суворе журі не прощає жодної найменшої помилки.

  Конкурс, який цього року організували у галузевій службі локомотивного господарства, проходив у депо Козятина, Жмеринки, Коростеня та у Київ-Пасажирському. Нижче - короткі репортажі з місць подій.

  Локомотивне господарство - головна ланка в структурі залізничної галузі. Її розвиток багато в чому залежить від чіткої, грамотної роботи всіх трудівників структурних підрозділів господарства. Щоб збоїв на лінії було менше, необхідно нарощувати досвід, знання й обмінюватися ними, у тому числі й на подібних заходах.

  Члени журі підтвердили, що крім професіоналізму конкурсантам необхідні небагато авантюризму (стара техніка вимагає - авт.) й, звичайно, везіння. Поздоровляємо призерів та учасників, оскільки переможених у подібних заходах не буває!

  Привітавши конкурсантів із закінченням змагань, Володимир Литвиненко висловив сподівання, що кількість браків на мережі українських залізниць з вини локомотивних бригад столичної магістралі буде знижено, у тому числі завдяки самодисципліні машиністів.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05