РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (12 жовтня 2012) 

 • Вони заслуговують на турботу

  Минулої п'ятниці у актовій залі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-ої річниці створення дорожньої ветеранської організації й Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України.

  Привітати ветеранів-залізничників Козятинської дирекції залізничних перевезень на урочистості до Козятина завітав начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН. Виступаючи перед присутніми, він зокрема зазначив, що залізниця завжди проявляє турботу про своїх ветеранів, тих, хто не одне десятиліття свого життя пропрацював у трудових колективах столичної магістралі, примножуючи її славу та трудові здобутки. Сьогодні ветеранська організація дирекції об’єднує понад 7000 ветеранів війни та праці і всі вони заслуговують на нашу увагу та піклування й не лише у дні ювілеїв та святкових дат, а, перш за все, й у щоденному житті.

  Вітаючи присутніх з 20-ю річницею організації, начальник залізниці заохотив багатьох ветеранів-залізничників Козятинського залізничного вузла.

  Зокрема знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці» нагороджено Петра Лукича ДОВГАНЯ - колишнього начальника Козятинського відділку залізниці, колишнього бригадира поточного ремонту вагонного депо Козятин Володимира Гнатовича НІКІТЮКА, помічника начальника з кадрових питань ст. Козятин Лідію Олексіївну КОРШУНОВУ та машиніста-інструктора локомотивного депо Козятин Євгена Станіславовича БУРАВСЬКОГО заохочено знаком «Відмінник Південно-Західної залізниці». Ветеранів-залізничників Ларису Миколаївну МАРЧЕНКО, Георгія Аветисовича АКОПОВА та Володимира Петровича АВРАМЕНКА - Почесною грамотою. Іменні годинники від начальника залізниці отримали Марія Купріянівна ТРОФІМОВА, Олександра Онуфріївна ТИХОНЧУК та Василь Степанович ДЯЧУК.

  Крім того, начальник залізниці повідомив присутніх про те, що керівництво столичної магістралі та Дорпрофсожу до кінця поточного року знайшли можливість надати безкоштовні путівки на оздоровлення для своїх ветеранів. Так, цими днями у пансіонат «Променистий» (Крим) поїхало вже 100 ветеранів залізниці. А до кінця жовтня та у листопаді до моря на оздоровлення поїде ще по 145 ветеранів. Загалом по Козятинській дирекції цьогоріч путівки на оздоровлення отримали понад 500 ветеранів війни та праці.

  - Та все це лише маленька частина того, чим ми можемо вам віддячити за те, що ви зробили для залізниці, віддаючи їй найкращі роки свого життя, - підсумував Олексій Мефодійович, звертаючись до присутніх у залі ветеранів.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05