РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (12 жовтня 2012) 

 • Прояв доброї волі

  У нашому житті дати мають особливе значення. Особливо для тих, хто все життя віддав служінню залізниці. Ось і Раді об’єднання ветеранів війни та праці Південно-Західної залізниці виповнилося вже 20 років.

  З цієї нагоди в актовій залі управління залізниці відбулось урочисте засідання ветеранської організації. Відкрив його голова Ради Юрій Семенович БІЛОУС. У своїй промові він згадав історію її творення, основні завдання, які вирішувалися протягом всіх цих років. Детально Юрій Семенович зупинився на складі ветеранської організації. На сьогодні на обліку - 39140 непрацюючих пенсіонерів-залізничників. З них - 1045 учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, 5230 - бійці трудового фронту, 4150 - інваліди, з них 450 - одинокі, недієздатні. 60% з загальної кількості відносяться до категорії дітей війни.

  Також Ю. Білоус розповів про завдання, які стоять перед Радою об’єднання. На його погляд, це, в першу чергу, - збереження тих соціальних гарантій, які є на даний час у непрацюючих пенсіонерів-залізничників.

  Закінчуючи свій виступ, голова Ради звернув увагу присутніх на те, що ветеранські організації, подібні нашій, існують лише в силових структурах. Залізничники - єдині серед працівників промислових галузей, хто має у своєму складі таку структуру.

  В обговоренні доповіді взяли участь Надія Феодосіївна ПРИХОДЬКО, голова Ради ветеранів ст. Бахмач, Анатолій Михайлович ШАПОВАЛ (ст. Київ-Волинський), Лариса Федорівна ФУРМАН (Жмеринська дирекція залізничних перевезень), Василь Митрофанович ШУБОВИЧ (ст. Житомир), Іван Григорович ФРАНЧУК (вагонне депо Шепетівка), Микола Степанович ПАВЛЮК (ст. Дарниця). Вони розповіли про роботу своїх організацій, про проблеми, які доводиться вирішувати. Зокрема, це стосується спілкування з одинокими, немічними ветеранами через ліквідацію інституту патронажних сестер. Висловили слушні пропозиції щодо покращення діяльності Ради об’єднання. В одному всі виступаючі були одноголосні - щиро дякували керівництву залізниці і Дорпрофсожу за допомогу в вирішенні існуючих питань, за роботу з усунення побутових і соціальних проблем людей похилого віку. Адже це - прояв доброї волі.

  Вітаючи ветеранів з 20-ою річницею організації, начальник залізниці Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН підкреслив, що в центрі уваги керівництва магістралі завжди були й будуть турбота про тих, хто все своє життя віддав служінню Південно-Західній. Тільки цього року на медичне страхування, побутові проблеми, оздоровлення в Центрі медичної реабілітації залізничників «Хмільник», лінійній лікарні селища Клубівка та пансіонаті «Променистий» (з початку року в цих закладах оздоровилося понад тисячу ветеранів) залізницею витрачено понад 26 мільйонів гривень. І ця цифра не остаточна.

  - Низький уклін всім вам за зроблене, за виховання нашої молоді! - закінчив промову начальник залізниці.

  Користуючись нагодою, Олексій Мефодійович вручив активістам ветеранського руху нагороди, якими вони відзначені з нагоди 20-річчя Ради об’єднання. Знаки «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці», «Відмінник Південно-Західної залізниці», Почесні грамоти та іменні годинники від начальника залізниці отримали 38 чоловік.

  Сергій ГУК, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05