РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (12 жовтня 2012) 

 • «Дай, Боже, сили робити добро!»


  Начальник головного управління з питань кадрової і соціальної політики Укрзалізниці М.М. Головацький
  вручає відзнаку меру м. Шостка Миколі Нозі.

  Залізничні ветеранські організації цього року відзначають двадцятиліття. Достатньо, аби упевнено говорити, що вони відбулися, діють, примножуючи актив добрих справ. Тільки не вважайте це компліментом з нагоди. На тлі віртуальних громадських структур й абсолютної байдужості до своїх пенсіонерів там, куди прийшов ефективний власник, залізничні - зразок плідної роботи.


  Начальник залізниці О.М. КРИВОПІШИН вручає путівку до «Променистого» Михайлу Горбунову.

  Наприклад, Бахмацький вузол (голова ради Н.Ф. Приходько) сильний волонтерським рухом. Тут пенсіонери-залізничники допомагають один одному. У Хуторі-Михайлівському ветеранська організація залізничників (голова ради Л.М. Жук) бере участь у пошуку й увічненні імен громадян, які загинули від рук фашистських загарбників. На Щорському вузлі (голова ради В.М. Грабовський) добре налагоджено всі напрямки діяльності ветеранських осередків, а літнім і немічним допомагають ще й школярі. Активні ветеранські структури в Конотопі.


  «Зустрічайте нас у «Променистому!» Колишня бригадир колійного цеху вагонного депо ст. Конотоп Людмила КУЧЕРЕНКО
  та почесна залізничниця - начальник телефонно-телеграфної станції Бахмацької дистанції сигналізації та зв'язку Ніна ЗАГОРУЙКО.

  А ще не варто випускати з виду підтримку, яку надають радам ветеранів керівники дирекції, вузлових підрозділів, терком і профкоми. Постійна і солідна підтримка.


  Ветеранів привітали учасники художньої самодіяльності.

  Отже, 3 жовтня. Конотоп. Ветерани у Будинку науки і техніки зібралися відзначити День людини похилого віку, двадцятиліття своєї організації та зустрітися із Михайлом Михайловичем Головацьким, начальником головного управління з питань кадрової і соціальної політики Укрзалізниці, і начальником Південно-Західної залізниці Олексієм Мефодійовичем КРИВОПІШИНИМ. Не кожного року відбувається така подія, тому зал переповнений. І музика, що захоплювала серця, звучала на честь людей поважного віку.

  Михайло Михайлович Головацький привітав присутніх зі святом, зауваживши, що в своїх лавах асоціація ветеранів війни та праці залізничників налічує понад 200 тисяч членів, і що Укрзалізниця турбувалася і турбується про своїх пенсіонерів. Це і поліси на медичне обслуговування, і путівки на оздоровлення, і лікування у Клубівці…

  У виступі начальник головного управління з питань кадрів та соціальної політики згадує електрифікацію дільниці Терещенська - Шостка, результат, який одержали місто й залізниця від запровадження електрифікованого руху. Та Миколу Петровича Ногу, який доклав багато зусиль до цієї справи.

  Микола Нога теж присутній у залі. Серед ветеранів. Із квітня нинішнього року має повне право, та спочивати на лаврах минулих заслуг, як видно, не збирається. Хоч це й не прозвучало, та всі присутні знали, що він є одним із кандидатів у народні депутати по виборчому округу, куди входять міста Конотоп та Шостка. Девіз виборчої компанії Миколи Ноги - «Конкретні справи кращі за гучні слова!»

  Зайняв місце у залі серед залізничників, бо його біографія тісно пов’язана із Конотопським вузлом. Після закінчення школи та служби в армії Микола Нога працював у дистанції колії слюсарем, водієм, головним механіком, заступником начальника.

  Міському голові Шостки Михайло Головацький вручив знак «За сприяння в розвитку залізничного транспорту».

  Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович Кривопішин, привітавши ветеранів зі святом, підкреслив, що вони «віддали залізниці життя, залишили на ній частку себе, одержавши навзамін старість». І нинішнє покоління залізничників - у боргу перед ними. «Щоб ми не робили, завжди буде мало», - сказав Олексій Мефодійович. Начальник залізниці повідомив, що з нагоди двадцятиліття керівництво магістралі виділило 300 путівок для ветеранів Конотопського транспортного регіону на відпочинок у «Променистому». Та вручив нагороди активістам ветеранського руху. Так, Людмилу Григорівну Варфоломеєву нагороджено знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці», Сергія Макаровича Зіньчука - медаллю «Кращому працівнику Південно-Західної залізниці», Миколу Петровича Некрашевського - Почесною грамотою столичної магістралі.

  На урочистих зборах виступили також голова Конотопської територіальної ради ветеранів війни та праці Людмила Андріївна Кірса і міський голова Шостки Микола Петрович Нога. Говорили про перспективи розвитку ветеранського руху.

  Того дня випала нагода поспілкуватися із ветеранами. Леонід Єфремович Пилипенко, який одержав путівку до «Променистого», сказав коротко: «Я вражений і радий за ветеранів, що поїдуть уже 8 жовтня відпочивати. За останні двадцять років уперше стільки й одночасно». Людмила Михайлівна Потієнко: «На пенсії я вже давно. І велика вдячність керівництву залізниці, що не забувають про нас». Антоніна Сергіївна Колеснікова, що стояла поряд, доповнила: «Дай їм, Боже, усім міцного здоров’я та сили робити добро».

  Після офіційної частини за традицією ветеранів привітали учасники художньої самодіяльності залізничного вузла.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05