РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (5 жовтня 2012) 

 • ХТО ЗІПСУВАВ НАСТРІЙ КОЗЯТИНСЬКОМУ ГОЛКІПЕРУ?

  Цю істину підтвердили на товариській зустрічі ветерани «Динамо»-Київ та збірна ветеранів міста Козятина та Козятинського району, а також місцевого ФК «Локомотив». Нещодавно в Козятині вони зіграли між собою матч, який став приємним сюрпризом для всіх любителів футболу та незабутньою спортивною подією в місті.


  Капітан динамівських ветеранів Володимир Безсонов з юними козятинчанами.

  Приїзд футбольних зірок, що свого часу належали до еліти - грандів світового футболу, викликав величезний інтерес і в старих, і в малих. Трибуни міського стадіону «Локомотив» були заповнені вщерть. Капітан динамівських ветеранів Володимир Безсонов вивів на поле уславлених майстрів 70–90-х: Василя Раца, Віктора Леоненка, Віктора Хлуса, Сергія Кузнєцова, Владислава Ващука, Олександра Призетка, Святослава Сироту та інших.


  Віктор Хлус охоче роздає автографи юним вболівальникам.

  У першому таймі киянам протистояла збірна ветеранів козятинського футболу. Вік не мав значення, головне у бажанні гідно зіграти проти іменитих суперників. На поле вийшов у якості капітана господарів навіть 74-річний Олег Каменний. Матч розпочався гострими атаками козятинчан. Вони намагалися захопити ініціативу і переграти суперника, застосовуючи швидкісні флангові атаки. А кияни, дозволивши це зробити, швидко розібралися у ситуації. Вони вміло збили наступальний темп і завдяки майстерності та високій індивідуальній техніці почали перегравати своїх суперників та створювати небезпечні моменти біля їхніх воріт. Першого голу довго чекати не довелося: динамівець Олександр Призетко, якого «прогавив» захист, буквально «вколотив» м’яч у сітку. Надалі цей гравець став справжньою «бідою» для господарів поля. Ще тричі у цьому таймі після його ударів голкіпер козятинців діставав м’яч із воріт. До честі місцевих ветеранів, вони не знітились, а продовжували бурхливі атаки. Олександр Шевчук майстерно забив одинадцятиметровий і змусив воротаря киян Святослава Сироту «капітулювати». Радості козятинських вболівальників не було меж - їхні улюбленці справдили сподівання і таки забили київським динамівцям!


  М’яч веде Віктор Леоненко.

  У другому таймі на поле вийшли молоді амбіційні гравці козятинського «Локомотива». Хлопцям дуже хотілося довести, що вони можуть гідно зіграти навіть із футбольними зірками. Розуміючи, що крім високої майстерності, досвіду і техніки кияни за плечима мають ще й значний вік, вони запропонували їм високий темп гри. Провели кілька цікавих атак, створили гольові моменти, змусили похвилюватись захист киян і вболівальників на своїх трибунах. Але підтвердилася стара футбольна істина: «Не забиваєш - пропускаєш м’яч у свої ворота». Захопившись грою, козятинці забули про всюдисущого Олександра Призетка, який прицільним ударом знову зіпсував настрій голкіперу. Проте молодь «Локомотива» продовжувала атакувати. Зрівняв рахунок капітан козятинців Олександр Порхун. Товариський матч закінчився з рахунком 2:5 на користь ветеранів «Динамо». Ну а потому настав час вболівальників. Вони буквально «атакували» зірок футболу на предмет автографів та фото. Кияни, задоволені тим, що у Козятині люблять та пам’ятають їхню чудову гру, робили це дуже охоче, з відмінним настроєм. Вболівальники проводжали обидві команди оплесками. Гравцям «Локомотива» аплодували за сміливість, за гідний виступ. Киянам дякували за високу майстерність, за клас гри, за ті роки, коли «Динамо» ставило на коліна найгрізніших суперників і приносило мільйонам вболівальників коротку мить щастя - радість перемоги у футболі світового класу! А разом ветерани обох команд довели, що футбол ніколи не старіє!

  Олександр ГУТІН
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05