РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (21 вересня 2012) 

 • В інтересах людини праці

  Як зазначив голова територіального комітету профспілки залізничників і транспортних будівельників Козятинської дирекції залізничних перевезень А. ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, - спілкуючись з кореспондентом «Рабочего слова», найбільш активно профспілкову роботу налагоджено на Шепетівському залізничному вузлі.

  Для прикладу він зупинився на двох «первинках», що вдало працюють в організаціях ст. Шепетівка та Шепетівське локомотивне депо.

  Так профспілковий комітет ст. Шепетівка, який очолює Р. Кучер, протягом року вирішував питання про оздоровлення працівників та членів їхніх сімей. За кошти первинної профспілкової організації придбано 10 із 46 оздоровчих путівок. Оздоровлено 13 дітей залізничників. За сприяння профспілкового комітету 48 працівникам станції на сьогодні виплачено матеріальну допомогу.

  Не залишилося поза увагою громадської організації й дозвілля спілчан. Завдяки поїздкам вихідного дня в Умань та Почаїв, залізничники мали змогу ознайомитися з культурною спадщиною України.

  З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 24-м одиноким матерям, вдовам та розлученим надано матеріальну допомогу. З метою покращення умов праці, робочі місця забезпечено електрочайниками.

  Основне своє завдання профспілковий комітет локомотивного депо Шепетівка бачить у вирішенні питань оплати праці, забезпечення та реалізації соціальних гарантій, а ще - у максимальному збереженні кваліфікованих кадрів, виконанні заходів з критичних зауважень, які висловлювали члени профспілки на зборах, конференціях.

  Так було захищено права 15 працівників, яких незаконно позбавлено премії. Вирішувалися питання надання додаткової відпустки за шкідливі умови праці, виплати додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення тощо. Завдяки ініціюванню всі ці проблеми було розглянуто керівництвом депо та здійснено виплати та нарахування на суму понад сім тисяч гривень. Профспілковий комітет вирішував питання про перерахування коштів на проведення вимірів шкідливості за атестацією робочих місць за умовами праці, забезпечення працюючих спецодягом, спецвзуттям необхідного розміру та іншими засобами індивідуального захисту, надання трьох додаткових днів при проходженні комісій, які складаються із лікарів - нарколога та психолога, а всім іншим категоріям працюючих - надання двох днів для проходження медогляду.

  Одним з основних завдань профспілковий комітет вважає збереження та поліпшення стану здоров’я працівників та членів їхніх сімей. Всього протягом цього року оздоровлено 97 дорослих працівників, 52 дітей та 5 пенсіонерів. Найближчим часом знову заплановано поїздку до Почаївської Лаври, яка користується особливою популярністю.

  Важливе значення у справі збереження здоров’я працівників має й організація фізкультурно-масової роботи. Профспілковий комітет спільно з адміністрацією організовували змагання з різних видів спорту. Члени профспілки неодноразово займали призові місця в змаганнях серед трудових колективів залізниці.

  Користуючись нагодою, голова профкому Н. Григорчук висловила подяку за плідну працю членам профкому: слюсарю з ремонту рухомого складу М. Огородніку, який займається організацією спортивно-масової та культурно-масової роботи, слюсарю з ремонту рухомого складу І. Ястржемському, який обіймає посаду голови комісії з охорони праці, громадському інспектору з безпеки руху поїздів, машиністу О. Суконніку. Вона висловила впевненість, що завдяки таким лідерам профорганізація буде успішно функціонувати й у подальшому.

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05