РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (7 вересня 2012) 

 • Чому у вагонній дільниці ветеранів не поважають?

  У липні відбулося засідання Ради об'єднання ветеранів війни і праці Південно-Західної залізниці, на яке були запрошені голови рад ветеранських організацій з усіх п'яти дирекцій залізничних перевезень. Присутні вислухали й обговорили доповідь голови Ради об'єднання Юрія БІЛОУСА про виконання плану роботи за І півріччя 2012 р.

  Торкнувшись кількісних і структурних змін об’єднання ветеранів, Юрій Семенович зазначив, що загальна кількість непрацюючих пенсіонерів впродовж підзвітного періоду скоротилася на півтори тисячі осіб (час невблаганний). Водночас число первинних ветеранських організацій збільшилося на дві за рахунок включення до складу об’єднання первинок Центру механізації колійних робіт (колишньої ДКМС-121) і Центральної станції зв’язку (колишньої дистанції сигналізації та зв’язку №9).

  Важливим напрямком діяльності Ради є надання матеріальної допомоги малозабезпеченим і хворим ветеранам, а також інвалідам. На це було витрачено переважну більшість коштів, які надійшли на рахунки семи ветеранських організацій із різних джерел (понад 150 тис. грн. із 241 тис.)

  Водночас на надання соціальної допомоги непрацюючим пенсіонерам керівництвом Південно-Західної залізниці разом із Дорпрофсожем згідно із статтями колдоговору, колективними або окремими спеціальними постановами було направлено понад 16 млн. грн. Ці кошти спрямовано на оплату медичного страхування, оздоровлення в санаторіях, пансіонатах та інших оздоровчих закладах, лікування в стаціонарах та протезування, святкування пам’ятних дат. За І півріччя матеріальну допомогу і путівки до оздоровниць, завдяки особистому сприянню начальника залізниці Олексія Мефодієвича КРИВОПІШИНА, отримало значно більше ветеранів, ніж за І півріччя минулого року.

  Впродовж підзвітного періоду помітно зросла активність і участь ветеранів у громадській та волонтерській діяльності. Зокрема, відбувалося більше зустрічей з молодими залізничниками, учнями та студентами у порівнянні із попередніми роками. Як завжди, активно долучалися ветерани залізниці до святкування Дня захисника Вітчизни, Міжнародного жіночого дня, Дня Перемоги.

  Діяльність і досвід ветеранських організацій і окремих ветеранів-залізничників дорожня Рада прагне узагальнювати, поширювати й освітлювати, як в дорожній газеті «Рабочее слово», так і шляхом видання власного інформаційного вісника, перше число якого підготовлене й видане прес-центром Ради. Цей часопис було направлено всім ветеранським організаціям. Підсумки діяльності ветеранських осередків залізниці у І півріччі планується оприлюднити в наступному номері Вісника.

  З 1 березня триває конкурс на кращу ветеранську «первинку», який має виявити організації, де найактивніше ведеться ветеранська і волонтерська робота. Для заохочення переможців конкурсу передбачено окремий накопичувальний фонд.

  На жаль, не всі ветеранські організації можуть звітувати про активну діяльність. Це стосується переважно малочислених організацій при деяких лікувальних закладах та структурних підрозділах. Як не прикро, до таких належить і найчисленніша ветеранська організація Київської вагонної дільниці, де немає належної підтримки ветеранам ні з боку керівництва, ні з боку профкому, - ось на чому наголошувалось під час засідання Ради об’єднання.

  Радою об’єднання було заслухано звіти голів і дано оцінку діяльності ветеранських організацій з кожної дирекції залізничних перевезень.

  Засідання Ради об’єднання ветеранів ухвалило низку рішень, зокрема: в подальшій роботі приділяти більше уваги розгляду питань соціальної підтримки непрацюючих пенсіонерів; підвищити активність волонтерської діяльності в сфері допомоги самотнім і немічним ветеранам; посилити взаємодію і співпрацю із комітетами профспілки, підрозділами залізниці, комерційними структурами з питань отримання можливої благодійної допомоги ветеранським організаціям.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05