РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (7 вересня 2012) 

 • ПРИСТРАСТІ НАВКОЛО ВОГНЮ

  Наприкінці минулого тижня на тренувальному майданчику Дарницького пожежного поїзда відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту між командами столичної магістралі.

  Цього разу за перемогу боролися лише дві команди - Київського та Козятинського загонів відомчої воєнізованої охорони. Але це не зменшило напруги пристрастей на спортивному майданчику.

  ПЕРШОЮ ВПРАВОЮ СТАЛО ПОДОЛАННЯ СТОМЕТРОВОЇ СМУГИ. Після старту спортсмен має здолати двометровий бар’єр, підхопити два пожежних рукава, пробігти по буму, розгорнути і з’єднати рукава та ствол, приєднати їх до триходового розгалуження, перетнути фінішну лінію. Кращий результат тут показав В. Дудар із Козятинського загону, якому для подолання дистанції вистачило 17,6 сек. До речі, в цій вправі всі призові місця посіли козятинці.


  Команда Козятинського загону - переможець змагань із головним суддею Іваном СЛУГОВІНИМ.

  Кращими виявилися вони й у вправі зі штурмовою драбиною. З результатом 8,4 сек. переможцем став В. Побережний. М. Ковалишин і В. Карпусь посіли друге та третє місця. Але вже при підкоренні висувної триколінної драбини справжній характер виявили спортсмени Київського загону. Дует М. Алексєєва і О. Андрусенка з результатом 15,3 сек. став недосяжним для суперників.


  Моменти змагання.

  СПРАВЖНІМ АПОФЕОЗОМ ЗМАГАНЬ стала естафета пожежних. Тут пристрасті розпалювалися не на жарт. Якщо в перших трьох вправах учасникам надавалося по дві спроби, то тут остаточний результат визначався з першого разу. Але перебіг подій вносить свої корективи. Першими в боротьбу вступили козятинці. На високих швидкостях вони пройшли три етапи, а на четвертому в них виникли технічні проблеми. Зважаючи на швидкі темпи, запеклу боротьбу, іноді виникало відчуття, що нерви деяких відважних вогнеборців ось-ось «здадуть». Ні, цього не сталося. У результаті кияни майже на чотири секунди були швидшими. Але козятинська команда висунула претензії до суперників. За їх версією спортсмен на третьому етапі перетнув лінію не приєднавши ствол до рукава. А це заборонено умовами, оскільки спортсмен тримався за ствол та пожежний рукав. Питання це досить спірне й може підлягати оскарженню, що й було зроблено.

  Судді, враховуючи вищевикладений факт, прийняли рішення про повторне проведення естафети.

  У дублі козятинці відпрацювали без несподіванок, але час показали майже на дві секунди гірший, ніж за попередньої спроби.

  Команда киян у складі М. Алексєєва, А. Ринді, С. Бендика та О. Пугача виконала естафету за 69,15 секунди. До речі, спортсмен третього етапу, перетинаючи «спірну» лінію, демонстративно підняв праву руку із зажатими з’єднаними стволом та рукавом.

  ДО ЗАВЕРШАЛЬНОЇ ВПРАВИ КОМАНДИ ПІДІЙШЛИ З ОДНАКОВИМ РЕЗУЛЬТАТОМ - дві перемоги. Тепер все має вирішити бойове розгортання. І тут не обійшлося без суперечок. Яблуком розбрату стала мотопомпа, на якій доведеться працювати: козятинці наполягали на використанні власного агрегата, а не того, що підготували організатори. Однак мотористи, перевіривши обидва пристрої, дійшли висновку, що краще використовувати київську мотопомпу. Крім того, козятинці давали згоду працювати із сухими рукавами. Але судді наполягали на їхньому замочуванні, щоб умови у суперників були рівними.

  Справжні пристрасті навколо води і вогню. Врешті-решт усі крапки над «і» розставлено, і команди приступили до завершального змагання. Цього разу вправнішими були представники Козятинського загону. Вони випередили своїх конкурентів майже на тринадцять секунд.

  Підбиваючи підсумки змагання, головний суддя, заступник начальника служби відомчої воєнізованої охорони - головний інспектор з пожежного нагляду залізниці І. Слуговін сказав, що задоволений результатами змагань. Обидві команди продемонстрували високі результати - переможці випередили своїх опонентів лише на один бал.

  Тренер команди Козятинського загону О. Цвик, ділячись враженнями, зізнався, що після вправи з висувною триколінною драбиною в нього майже опустились руки.

  - Чи то від заздрощів щодо спортивного гарту команди конкурентів? Настільки вправно діяли кияни? - запитуємо Олександра Анатолійовича. Тож йому важко повірити в перемогу земляків.

  В свою чергу М. Ільченко, тренер команди Київського загону, додав, що його підопічним треба більш наполегливо тренуватися і наступного року «вирвати» перемогу у колег.

  Тепер будемо чекати на високі результати нашої команди на фінальних змаганнях Спартакіади Укрзалізниці з пожежно-прикладного спорту, яка відбудеться наприкінці вересня у Харкові.

  Сергій ГУК, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05