РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (31 серпня 2012) 

 • «НАЙТЕПЛІША» репліка актора ДОБРОНРАВОВА

  Потрапити на кінематографічну «кухню» мріє кожен, а особливо на зйомки улюбленого серіалу. А якщо це ще й «Свати» (!) - один із найрейтинговіших та найпозитивніших серіалів в Україні, Росії, Білорусі, де герої та сюжети безпосередньо з самого життя, то тим більше.

  Товариство з обмеженою відповідальністю «Кіностолиця» спільно із творчим колективом «Студії Квартал-95» та телеканалом «Інтер» 27 серпня робили зйомку чергової серії «Сватів-6». І де б ви думали? Цього разу, за задумом режисера та сценаристів, головні герої фільму їдуть приміським електропоїздом.

  За редакційним завданням - зробити репортаж - я опинилась в одному вагоні зі знімальною групою та акторами. Спочатку мене прийняли за контролера, та коли зрозуміли, що квитків я не перевірятиму, швиденько розписали мені роль пасажира. Так, зрозуміла я, без діла тут ніхто не сидить. І дійсно переді мною ожив весь список тих людей, прізвища яких пробігають у кінці фільму. Кожен з них, починаючи з режисера і закінчуючи гримерами, виконував свою роботу оперативно і «на всю катушку», як сказав би Іван Будько. Їхній нелегкий реманент швидко кріпився, розгортався, підключався. Все це супроводжувалось дотепними жартами та професійним сленгом. Напис на рупорі «Командирськое орало», команда «Виходят все, кроме звука», «Кастинг поездов» - не одноразово викликали усмішку. За сюжетом Беркович та Іван їдуть з футболу, на який не потрапили. Квитки на фінал Євро-2012 знайшлися лише в електричці. А ось проїзних документів свати так і не знайшли. Тож хоч вони і свати, а «зайцями» стати не можуть, а тому висадила їх контролер на безлюдній платформі Корчі. Це коротенько про кіносюжет. Емоційний стан акторів важко передати. Це варто побачити. Іван Будько, доведений до відчаю, не може зрозуміти досить спокійної реакції Берковича. «Припереться на поезд и добираться перекладными электричками, чтобы матч и по телевизору не посмотреть!» - одна з «найтепліших» реплік актора Федора Добронравова. Його неперевершена людська привабливість та чоловічий шарм просто заворожили мене. Так і хочеться сказати жінці Івана у кіно, актрисі Тетяні Кравченко: «Ох, Валюха, й пощастило ж тобі!». Та все ж зрозуміти, де Іван Будько, а де Федір Добронравов, я так і не змогла...

  Олександр Феклістов, який грає Берковича бездоганно інтелігентно, частіше, так би мовити, виходив з образу. Хоча загадкову марку тримав весь час.

  Після зйомок епізодів фільму, нам пощастило поспілкуватися з головним режисером Андрієм Яковлевим.

  На запитання, кому прийшла ідея «посадити сватів» в електропоїзд, він відповів: «Саме життя. Ідеї виникають у сценаристів, історія серіалу розвивається і ми шукаємо щось нове».

  За багато років роботи з акторами Андрій Володимирович розуміє їх, як і вони його, з півслова. Це одразу було видно на знімальному майданчику.

  «Є контакт - немає проблем», - підсумував він. Так, «Свати-6»! Контакт є!

  Валентина КОЛЯДА, Фото з інтернету
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05