РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (31 серпня 2012) 

 • Отримай свій шанс


  З рук Анатолія Вільчинського нагороду отримує виконувач обов’язки заступника начальника станції Фастів Андріян ЧУКІН.

  За технічної підтримки програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди та Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з питань охорони праці та здоров’я (LHSI) цього року в нашій країні розпочато впровадження пілотного проекту «Отримай свій шанс». Цей проект спрямовано на апробацію моделі наставництва на робочому місці для дітей-сиріт - випускників навчальних закладів залізничного спрямування. Поки що це стосується подібних навчальних закладів лише у Вінницькій та Одеській областях.

  Зокрема у Козятинській дирекції залізничних перевезень учасниками цього проекту стали п’ять випускників Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, які проходили виробничу практику, а згодом й отримали свої перші робочі місця у структурних підрозділах залізниці на території дирекції. Так цьогорічні випускники Віталій ШЕЛЕСТ та Роман ГАНЧИШИН працюють електромонтерами контактної мережі у дистанції електропостачання, Галина СЕРДЮК - прийомоздавачем на ст. Фастів, Олександр КУЦ - слюсарем з ремонту колійних машин, а Андрій МАЦИШИН - у стрілецькій команді воєнізованої охорони. І допомагають їм у професійному становленні досвідчені фахівці цих трудових колективів - виконувач обов’язки начальника цеху Віктор МЕЛЬНИК та електромеханік контактної мережі Ярослав АНДРІЙЧУК, виконувач обов’язки заступника начальника ст. Фастів Андріян Чукін, майстер з експлуатації і ремонту машин та механізмів дистанції колій Михайло ЗАДОРОЖНИЙ, начальник стрілецької команди Козятинського загону воєнізованої охорони Леонід КСЬОНДЗИК.

  За сумлінну працю і вагомий внесок у вирішенні актуальних проблем сьогодення, активну участь у проекті «Отримай свій шанс» всіх наставників заохочено Президією Ради профспілки Укрзалізниці. Їм оголошено подяку та надано грошову премію. За дорученням Президії Ради профспілки ці нагороди наставникам дітей-сиріт вручив голова теркому профспілки Козятинської дирекції залізничних перевезень Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05