РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (31 серпня 2012) 

 • Транспортний вузол розв’язано

  Напередодні Дня незалежності у столиці, після докорінної реконструкції, почав працювати автовокзал «Видубичі». Тепер він може обслуговувати щодоби понад 20 тисяч пасажирів.

  Урочисте відкриття авто-станції відбулося за участі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, заступника міністра інфраструктури - керівника апарату Володимира Корнієнка, генерального директора Укрзалізниці Володимира Козака, начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина та керівництва КМДА.

  Комплекс автостанції «Видубичі» Південно-Західна залізниця побудувала в рамках затвердженого Кабінетом Міністрів України проекту будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро в Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця.

  Після офіційної частини відкриття та привітань з уст шанованих людей Прем’єр-міністр разом з іншими гостями оглянув новозбудований вокзал. Про переваги нового об’єкта гостям розповів начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин.

  - Це важливий транспортний вузол, - зазначив він, - при в’їзді та виїзді із столиці. Бо комплекс авто-станції «Видубичі» розміщено у районі однойменної станції метро у Голосіївському районі Києва, у зоні Видубицького транспортного вузла, на перетині Наддніпрянського шосе та Саперно-Слобідської вулиці. Загальна територія автостанції складає 4,26 га. Саме завдяки такому зручному розташуванню - безпосередній близькості станції метрополітену, залізничних платформ «Видубичі» та «Видубичі-Трипільське», а також курсування міської електрички - автостанція й зможе обслуговувати понад 20 тис. пасажирів на добу. Сьогодні звідси можна потрапити у будь-яку точку столиці. Автовокзал спроможний обслуговувати всю південну частину Києва. Тепер автостанція «Видубичі» - другий за потужністю після Київ-Пасажирського пересадочний вузол.

  Зазначимо, що для будівництва цього об’єкта використовувалися кошти державного бюджету та Південно-Західної залізниці. Передбачається, що станція буде обслуговувати пасажирів за 70 маршрутами. Однак для того, щоб закінчити будівельні роботи всього комплексу, потрібні ще додаткові кошти.

  Микола Азаров наголосив, що для столиці важливим є будівництво інфраструктурних об’єктів. За його словами, впровадження в експлуатацію автостанції «Видубичі» - це один з етапів спорудження залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро у Києві. «Ми домовилися з усіма, хто відповідає за цю справу, що не пізніше середини жовтня буде відкрито весь комплекс автостанції, включаючи дорогу з Дарницького мосту», - сказав Прем’єр-міністр.

  Сама будівля автостанції двоповерхова. На першому поверсі розташувалися основні службові, адміністративні, побутові та загального громадського призначення приміщення. Автовокзал має п’ять квиткових кас, медпункт, кімнату матері та дитини, інформаційні табло та розклад руху.

  Залізничники побудували автовокзал за три місяці. І все тому, що в будівництві були використані сучасні матеріали. Каркасну будівлю виготовлено з використанням металевих елементів та легких матеріалів для оздоблення фасаду, що забезпечують надійність, відповідність сучасному архітектурному стилю.

  Вже з 23 серпня автоперевізники змогли розпочати рейси, а власне весь комплекс автостанції запрацює після завершення будівництва тунелю та залізничної естакади.

  Також у рамках будівництва виконано благоустрій привокзальної території. Збудовано майданчики з перонами та навісами для розподілу відповідних пасажиропотоків на міські, приміські та рейси дальнього сполучення.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05