Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

• Перелік випусків » № 32 (24 серпня 2012)

• Наші серед призерів

На початку серпня у м. Красний Лиман (Донецька залізниця) відбулася VІІ Спартакіада залізничників України. У цих змаганнях брали участь збірні команди усіх залізниць України, які боролися за медалі в шести видах спорту: армрестлінг, гирьовий спорт, міні-футбол, волейбол, настільний теніс та шахи. До складу збірної команди Південно-Західної залізниці увійшли найкращі спортсмени-залізничники.

О. ЧИЧЕНЬОВА на п’єдесталі пошани.

Так у змаганнях з волейболу команда нашої залізниці посіла ІІІ місце. До складу команди увійшли: Р. СКИДАНЧУК (капітан) - квитковий касир Київської дирекції залізничних перевезень; П. МАЛІНОВСЬКИЙ - інженер з охорони праці локомотивного депо Дарниця; Є. БАБИЧ - помічник машиніста локомотивного депо Жмеринка; А. УС - інженер із застосування комп’ютерів Інформаційно-обчислювального центру; О. ОСАУЛОВ - слюсар з ремонту вагонів вагонної дільниці Жмеринка; В. ГАРАЩЕНКО - інструктор ДФСК «Локомотив»;

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок О. ЧИЧЕНЬОВА, інструктор ДФСК «Локомотив», була найкращою. Вже сьомий раз поспіль вона здобула перемогу та виборола право брати участь у складі збірної команди профспілки залізничників і транспортних будівельників України у ХVІІІ Всеукраїнській спартакіаді. У змішаних парах у настільному тенісу О. ЧИЧЕНЬОВА та І. ПОБЕРІЙ, стрілець стрілецької команди Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони, посіли ІІ місце.

Волейбольна команда Південно-Західної залізниці.

У змаганнях з гирьового спорту наші учасники також були найкращими. Так В. АНДРІЯШ, машиніст електровоза локомотивного депо Київ-Пасажирський, у ваговій категорії понад 90 кг посів І місце та О. ЧУМАКОВ, монтер колії Київської дистанції колій, у ваговій категорії до 70 кг також став переможцем. Вони обидва також увійдуть до складу збірної команди профспілки залізничників і транспортних будівельників України як учасники ХVІІІ Всеукраїнської спартакіади.

У змаганнях з армрестлінгу, шахів та міні-футболу наші учасники змагалися не так вдало, але й їхній виступ нас також порадував.

І нарешті після трьох днів наполегливої боротьби, коли рахується кожне очко, збірна команда Південно-Західної залізниці у загальнокомандному заліку отримала 146 очок та посіла ІІІ місце.

Вітаємо збірну команду столичної магістралі, бажаємо щастя, здоров’я, нових успіхів та перемог на спортивній арені.

Також сподіваємось на вдалий виступ О. Чиченьової, В. Андріяша та О. Чумакова на фінальних змаганнях ХVІІІ Всеукраїнської спартакіади, яка відбудеться у вересні у м. Алушта.