РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (24 серпня 2012) 

 • Обрали для перемог

  Минулого тижня Київська дирекція залізничних перевезень провела огляд-конкурс народної творчості. Цьогорічне визначення учасників, які представлятимуть дирекцію на галузевому конкурсі Південно-Західної залізниці наприкінці вересня, мало щонайменше дві мети.


  Світлана КУЗНЕЦОВА.


  Андрій ДВОРНИК.

  По-перше, потрібно було визначити смаки публіки - не лише журі, а й звичайних глядачів. Тож можна було зробити певні об’єктивні висновки щодо програми виступів. А по-друге, якщо ці смаки не збігатимуться з професійним уявленням про якісні та конкурентоспроможні номери, то рішення журі дасть змогу внести корективи. Власне, рішення виявилося об’єктивним. Були відібрані кращі номери серед вокально-інструментальних ансамблів, фольклорних колективів, артистів театрального та циркового жанрів, бальної та сучасної хореографії, академічного співу, авторської пісні тощо.

  Найбільших симпатій глядачів та журі отримав виступ а капело технічного працівника Київської дирекції Світлани КУЗНЕЦОВОЇ та прийомо-здавальника ст. Київ-Жовтневий Юрія ШУЛЬГИ. Розчулив до сліз спів самодіяльних артистів Ніжинського клубу залізничників Оксани НЕСТЕРЕНКО та Миколи ДЕНИСЕНКА. Високий рівень показав Андрій ДВОРНИК, художник-постановник цього клубу, який зіграв на гітарі інструментальну авторську музику.

  Загальне враження від огляду-конкурсу склалося досить приємне.

  - Щорічно ми готуємося до конкурсу самодіяльних артистів, який проводить Укрзалізниця, - розповідає начальник відділу кадрів Київської дирекції залізничних перевезень Валентина Фещенко. - Зазначу, що обдарованих, талановитих особистостей у нашому підрозділі працює достатньо. Залишається лише відібрати кращих із кращих. Тож у тих, кого ми визначимо, буде багато роботи і репетицій. Ми сподіваємося, що наша дирекція виступить на ІІ турі конкурсу успішно.

  Тож можна констатувати, що боротьба між конкурсантами дирекцій Південно-Західної залізниці буде досить гострою. Складніше буде й журі, адже потрібно відібрати найталановитіших, які у жовтні братимуть участь у підсумковому турі галузевого конкурсу народної творчості. Тож побажаємо кожному з тих, хто виборе право представляти Південно-Західну залізницю на заключному концерті, переможних виступів.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05