РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (24 серпня 2012) 

 • Вказівка Адміністрації Президента України виконується

  У «Рабочем слове» №26 від 14 липня 2012 р. у матеріалі «Чотири години боротьби з пожежею» сповіщалося про випадок прояву громадянської відповідальності та мужності ветеранів праці Геннадія Худаська та Лариси Сингаївської під час ліквідації загоряння лісопосадки поблизу с. Шатрище Коростенського району.

  Автор статті, ветеран столичної магістралі, почесний залізничник Федір Возненко розповів редакції про подальший перебіг подій. Федір Йосипович не обмежився розповіддю про людську мужність одних і ганебне нехлюйство інших лише в залізничній газеті. Він з цього приводу надіслав листа до Адміністрації Президента України. Реакція була дійова. З Адміністрації Президента було зроблено запит до Житомирської обласної адміністрації, яка в свою чергу зобов’язала причетні місцеві органи влади прийняти термінові заходи щодо недопущення таких випадків у подальшому.

  На адресу Ф. Возненка у відповідь на його звернення надійшли листи від Житомирської обласної адміністрації та від територіального управління МНС України у Житомирській області. Зокрема в них говориться: «На Ваше звернення до Адміністрації Президента України інформуємо, що головним управлінням інформації та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з територіальним управлінням МНС України в Житомирській області підготовлено матеріал про мужній вчинок двох жителів міста Коростеня (самостійна ліквідація загоряння лісової посадки) для трансляції в новинах обласного радіо та розміщення на офіційному веб-сайті територіального управління МНС України у Житомирській області. Матеріал із фотографіями надісланий до редакцій журналу «Пожежна безпека», газети «Голос України», обласних газет «Житомирщина» та «Ехо», а також до служби цивільного захисту у місті Коростені та Коростенському районі для висвітлення в районних засобах масової інформації».

  Та головне, як зазначив Ф. Возненко, що він на власні очі переконався: будь-яких слідів повторного підпалювання сміття у лісопосадці біля с. Шатрище не виявлено. Отож вказівка Адміністрації Президента України виконується належним чином. Місцеві мешканці вдячні всім, хто допоміг вирішити болючу для них проблему.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05