РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (24 серпня 2012) 

 • Подарунок хмельничанам від залізничників

  Так історично склалось, що багато міст сталеві магістралі перетинають якщо не посередині, то відділяють від них цілі мікрорайони. Просто колії тут прокладались раніше, ніж зводилися житлові та інші споруди. Але, якби там не було, у мешканців цих населених пунктів виникає чимало труднощів із переїздом та й з переходом через залізницю. От і у Хмельницькому останнім часом багато людей почали скаржитися на те, що важко, а то і небезпечно переходити через магістраль в районі добре відомого в Україні ринку (на перегоні Хмельницький - Гречани).

  Під час недавньої робочої зустрічі голови Хмельницької облдержадміністрації Василя ЯДУХИ з першим заступником начальника Південно-Західної залізниці Віталієм ЖУРАКІВСЬКИМ обговорювалось декілька питань роботи залізничного транспорту на теренах Хмельницької області, в тому числі й те, що стосується переходу.

  - Ми знайшли повне порозуміння з питання будівництва підземного переходу у Хмельницькому на перегоні до станції Гречани. Вже підписані документи, йде виготовлення необхідних конструкцій. Тобто це питання обов’язково незабаром буде вирішене, - наголосив у розмові з журналістами Василь Ядуха.

  А наступним кроком було виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво цього об’єкта за кошти міста. А коли її виготовили, то міська рада Хмельницького вирішила: передати безоплатно у власність держави, в особі відокремленого підрозділу галузевої служби колії Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця», проектно-кошторисної документації на будівництво підземного переходу під залізничними коліями на перегоні Хмельницький - Гречани у м. Хмельницькому (12254 км + 80 м) загальною балансовою вартістю 103680 грн.

  Після цього за роботу взялись фахівці Хмельницької дистанції колії на чолі з Леонідом МАЧКОВСЬКИМ, які виконали усі необхідні підготовчі роботи. А генеральним підрядником виступила Старокостянтинівська колійна машинна станція (КМС-276), колектив якої очолює Дмитро КРАВЧУК. На сьогодні вже зроблено «прокол» під залізничними коліями, над яким встановлено тимчасове мостове перекриття. Також вийнято м’який грунт, засипано щебінь із глиною, на якому закладуть залізобетонний фундамент під конструкції самого пішохідного переходу. А поруч із переходом зводиться пасажирська платформа, біля якої зупинятимуться приміські поїзди.

  - Роботи проводяться у досить високому темпі, за чітко розробленим графіком, - розповів під час нашої розмови Леонід Іванович. - Та при цьому вжито усіх заходів щодо безпеки руху поїздів. Наші фахівці під керівництвом мостового майстра Олександра МАСНОГО цілодобово слідкують за станом тимчасових конструкцій і вживають усіх заходів, щоб не допустити аварійної ситуації. На цій дільниці поїзди рухаються за графіком і лише в районі проведення робіт знижують швидкість.

  - А наші фахівці трудяться по 12 годин щодоби вахтовим методом, - пояснює головний інженер КМС-276 Микола ПОЦЕЛУЙКО. - Безпосередньо виробничим процесом на місці керують виконавець робіт Микола ПОСАТЮК та майстер Олександр ТКАЧ. У кожній зміні задіяно не менше десяти працівників. Вони забезпечують безперервну роботу, при цьому ми не заважаємо руху поїздів. До початку жовтня маємо повністю завершити спорудження підземного переходу завдовжки 31 метр, висотою 3,4 метра та 4,2 метра завширшки. Думаю, з поставленим завданням ми впораємося вчасно.

  На сьогодні вже завершено роботи зі спорудження поруч із ним платформи для посадки пасажирів в електрички. Цими роботами займалися фахівці Хмельницької дистанції колії під керівництвом начальника дільниці Григорія МАРТИНЮКА. Вони виклали плити біля колій і змонтували платформу з обох боків. Над цим добре потрудились ремонтники штучних споруд Віктор ЛИС, Олександр ЛУКАШОВ, монтер колії Олек-сандр СТЕПАНОВ, водій автомобіля Василь МАЗУРОК та ін. Тож є підстави вважати, що роботи будуть завершені вчасно, і хмельничани отримають хороший подарунок від залізничників. Який додасть їм зручностей і підвищить безпеку руху поїздів.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05