РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (24 серпня 2012) 

 • Не варто ризикувати життям

  Не таємниця, що випадки травмування та загибелі громадян на залізничних коліях через нехтування правилами безпеки трапляються. І вони не поодинокі. Зараз ця проблема набула ще більшої актуальності. Пов'язано це з впровадженням швидкісних поїздів.

  Адже при швидкісті 160 км/год. поїзд категорії Інтерсіті+ долає відстань в один кілометр за 22,5 секунди, тож якщо пішохід побачить експрес за 500 метрів - у нього є лише 11 секунд, щоб встигнути перейти колію. Зазвичай людина не в змозі визначити «на око», через скільки секунд швидкісний поїзд наблизиться до нього чи автомобіля, який намагається виїхати на залізничний переїзд на заборонний сигнал світлофора. Тому не варто ризикувати життям і необхідно суворо дотримуватися правил перебування на об’єктах залізничного транспорту.

  Про це свідчить і випадок, який трапився минулого тижня поруч зі ст. Миргород. 47-літній чоловік, невірно оцінивши відстань між собою та поїздом, не встиг перейти колію. Його розірвало навпіл.

  Як повідомили у службі охорони праці залізниці, з початку року на залізниці травмовано 116 осіб, з яких 86 випадків летальні.

  Службою охорони праці спільно з працівниками воєнізованої охорони постійно проводяться перевірки в місцях масового ходіння громадян по залізничних коліях. За ходіння по колії в невстановлених для цього місцях затримано та оштрафовано понад тисячу осіб. Штраф склав декілька десятків тисяч гривень.

  Крім того структурними підрозділами залізниці проводяться організаційні та технічні заходи з попередження невиробничого травматизму. Зокрема, на станціях і вокзалах передаються оголошення щодо правил поведінки пасажирів при користуванні залізничним транспортом, в поїздах по трансляційній радіомережі регулярно нагадуються основні положення «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті», розроблено пам’ятку для пасажирів під час знаходження на території залізниці, яка видається разом з проїзним документом тощо.

  Статистика свідчить, що кількість нещасних випадків у порівнянні з попереднім роком дещо знизилася. Але це не заспокоює й потребує цілеспрямованої, добре організованої роботи.

  Сергій АНАТОЛІЄНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05