РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (17 серпня 2012) 

 • У запеклій БОРОТЬБІ

  Цікавим і захоплюючим видалось у Коростені цьогорічне культурно-спортивне свято до Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників. У ньому взяли участь працівники Коростенської дирекції залізничних перевезень, відокремлених залізничних структурних підрозділів Коростенського регіону та деяких підприємств міста.

  У парку ім. Т.Г.Шевченка та на спортивних майданчиках спортивного клубу «Локомотив» у запеклій боротьбі проходили змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту та шахів. Усього у спортивних заходах взяли участь 350 чоловік. Які ж результати спортивних поєдинків? З міні-футболу першість вдалося вибороти команді Коростенської дистанції колії, на другому місці - спортсмени заводу ЗБШ, на третьому - Коростенської дистанціїї сигналізації та зв’язку. З волейболу лідерство тримала команда КМС-122. На другій сходинці спортсмени з вагонного депо, на третій - з Коростенської дистанціїї сигналізаціїї та зв’язку.

  Про те, що колійники в Коростені відзначаються неабиякою силою і спритністю, вже згадувалося не раз у нашій газеті. І на даних змаганнях вони це вкотре довели. Тож у гирьових змаганнях усі три призових місця - у працівників дистанції колії, зокрема, у Сергія Железняка, Сергія Скурятюка та Руслана Дяченка. Не пасли задніх вони і в арм-спорті. Першим тут став Сергій Скурятюк, срібло - у Сергія Железняка, бронза - у працівника заводу ЗБШ Дмитра Шевчука.

  А хто ж веде першість в інтелектуальних видах спорту? У змаганнях з шахів першим став Олександр Кучинський з КМС-122, на другому місці Анатолій Лепський з Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку, на третьому - Віталій Мироненко з Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку.

  У змаганнях з настільного тенісу достойно виступили жінки-залізничниці з локомотивного депо: на першій сходинці - Любов Мороз, на третій - Наталія Мороз. Друге місце зайняла працівниця КМС-122 Олена Коржук.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05