РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (17 серпня 2012) 

 • У столицю під КОЗАЦЬКИЙ МАРШ

  У Будинку науки та техніки ст. Шепетівка завершився перший тур огляду-конкурсу народної творчості працівників структурних підрозділів Південно-Західної залізниці. Одне слово, Козятинська дирекція залізничних перевезень шукала таланти. На суд журі було представлено майже чотири десятка виступів артистів-аматорів у номінаціях естрадного та фольклорного жанрів, сучасної та народної хореографії, танців народів світу. Пораділи глядачі шоу від вихованців циркових студій при місцевих будинках науки та техніки залізничників, а також окремих виконавців у деяких інших жанрах. Учасники огляду-конкурсу цього разу вели «боротьбу» за право не лише стати його переможцем чи лауреатом, а й вибороти право представляти Козятинську дирекцію на огляді-конкурсі народної творчості працівників столичної магістралі, що відбудеться у вересні у Києві.


  Танцюристи народного хореографічного колективу «Подоляни» Будинку науки та техніки ст. Козятин
  Валентина СТЕЦЕНКО та Богдан ГРАЧОВ.

  - Однозначно можу сказати, що наші трудові колективи залізничників, як завжди, багаті на таланти, - зазначив при підбитті підсумків огляду-конкурсу голова журі голова теркому профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ. - Зізнаюсь, іноді нам було важко визначити кращого у тій чи іншій номінації, бо настільки цікавими та оригінальними є виступи конкурсантів. Наприклад, серед колективів фольклорного жанру чудовою була програма і фольклорного ансамблю «Веселихи» Будинку культури та техніки ст. Шепетівка, і фольклорного козацького гурту «Справжні козаки» цього ж трудового колективу. Вирішили, що у Київ поїдуть обидва аматорські гурти. Порадували своїми виступами вокальний ансамбль «Струни серця» під керівництвом Тетяни КОЛОМІЄЦЬ та переможець у номінації «Окремий виконавець естрадного жанру» Антоніна ЯКОБЧУК. Чудовим був виступ танцювального ансамблю «Сузір’я» з його циганським танцем. А дует «Позитив» у складі Яни ПЕРЕГОЄДОВОЇ та Вадима СВІНЦИЦЬКОГО вразив усіх виконанням пісні «Очі чорні». А ще були і народний хореографічний колектив «Подоляни» з його козацьким маршем, і віртуозне виконання народних мелодій на скрипці Вадимом Свінцицьким, і чудове виконання солістки Євгенії ГАЄВСЬКОЇ, і блискуча циркова програма юної Насті ШИМАНСЬКОЇ (до речі, учасниці шоу «Україна має талант» - авт.).


  Вокальний дует «Позитив» у складі Вадима СВІНЦИЦЬКОГО та Яни ПЕРЕГОЄДОВОЇ.


  Переможці та лауреати огляду-конкурсу народної творчості
  працівників Козятинської дирекції залізничних перевезень
  фольклорний ансамбль «Веселихи» Будинку науки та техніки ст. Шепетівка


  Фольклорний гурт «Справжні козаки».

  До речі, як зазначалось, у конкурсі брало участь чимало дітей наших залізничників. І не лише у складі дитячих танцювальних колективів, а й у номінаціях окремих виконавців естрадного і розмовного жанру. Це і Настя СТРИЖАЛКІВСЬКА, і Юля КОЛОМІЄЦЬ, і Саша ЛУКАЩУК. І хоча їм цього разу не вдалося стати переможцями огляду-конкурсу, впевнений, що їхні перемоги ще попереду.

  Козятинські артисти-аматори планують представити на столичному огляді-конкурсі сімнадцять програмних номерів. Усі вони цікаві, оригінальні і, на думку фахівців, складуть гідну конкуренцію творчим аматорським колективам з інших дирекцій залізниці.

  А ще Анатолій Вільчинський не лише, як голова журі огляду-конкурсу народної творчості, а й як голова теркому профспілок дирекції, висловив надію та побажання, щоб надалі у таких заходах брало участь все таки набагато більше учасників.

  - Склалося так, що сьогодні нашу дирекцію у столиці представлятимуть колективи лише з двох залізничних вузлів - Козятинського та Шепетівського, - сказав він. - А от фастівчани у нас фактично залишилися осторонь. Чому так склалося? Поки однозначно сказати важко. Та впевнений, що цю ситуацію ми змінимо на краще. Ті самі Миронівка, Фастів, Біла Церква та й Погребище, Бердичів, інші наші великі і малі залізничні станції мають чимало талановитих працівників. І наше завдання - допомогти їм донести до глядачів свій талант.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05