РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 30 (10 серпня 2012) 

 • Увага ДОРОЖЧА за гроші

  Ветерани війни та праці локомотивного депо Дарниця обрали головою своєї організації Василя КОЛІСНИЧЕНКА наприкінці 2010 р. А громада їх чималенька, на обліку - 561 колишній працівник депо, з них - 16 учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, сім учасників локальних війн. Не кожен наважився б звалити на себе таку важку ношу, та Василь Іванович не звик пасувати перед труднощами. Відверто кажучи, робота ця копітка, марудна й не завжди вдячна. Якщо немає бажання, немає душевної наснаги - то й годі братися за неї.

  - Важливо, - вважає Василь Іванович, аби людина, яка вийшла на «заслужений відпочинок», не почувалася забутою й нікому не потрібною. Для неї цінна будь-яка часточка уваги з боку колег-залізничників.

  На жаль, можливості ветеранської організації обмежені, тому й вдячний лідер ветеранів за підтримку начальнику депо Олександру ПОДКОПАЛОВУ й голові профкому Григорію ПУШЕНКУ.

  Про здійснену впродовж півроку роботу розповів Василь Іванович, звітуючи перед ветеранами, які з’їхалися до депо з усіх усюд.

  Чи не найважливішою справою стало те, що в цьому році усім ветеранам було оформлено поліси медичного страхування.

  - Ця процедура вимагала багато часу, тому я дуже вдячний за допомогу працівникам відділу кадрів Тетяні Правдивець і Наталії Шамрай, - каже Василь Іванович. - Більшість ветеранів мешкають на лінії, тож довелося «покататися» у Ніжинському, Яготинському, Фастівському і Тетерівському напрямках.

  Згідно з колективним договором і домовленістю з керівництвом депо, ветеранам на ювілеї виплачується матеріальна допомога. Так, у минулому році своє 90-річчя відзначив колишній працівник будівельного цеху депо Митрофан Опанасович Довгопол. Тож Василь Іванович разом із головою профкому депо Григорієм Пушенком відвідали колишнього фронтовика в його домівці в селі Мокрець Броварського району. Вони тепло привітали ювіляра, вручили квіти та матеріальну допомогу.

  Не забувають тут про людей поважного віку. Недавно провідали фронтовика Степана Филимоновича Кулібабу, якому йде 88-й рік. Вручили йому страховий поліс та гостинці від колективу депо.

  Урочисто пройшло цього року святкування Дня Перемоги в депо. Заздалегідь було придбано корзини квітів для запрошених ветеранів, яких прийшло майже 40 осіб. Серед них - два фронтовики: Ілля Якимович Гусєв, 1925 р. народження, та Іван Павлович Терещенко - 1924-го. Запрошені на свято школярі вручили квіти ветеранам, гуртом сфото-графувалися на згадку, а потім дружно пішли до пам’ятника загиблим під час війни працівникам депо. Поклали квіти до його підніжжя, схилили голови у жалобі. До присутніх звернувся начальник депо Олександр Подкопалов, потім із фронтовими спогадами виступив Ілля Гусєв. Слово пошани промовив й голова профкому Григорій Пушенко. Після урочистої частини, гостей було запрошено до деповської їдальні, де їх пригощали святковим обідом.

  Того ж дня провідали колишнього працівника депо почесного залізничника 85-річного Івана Петровича Бондаренка, який через інвалідність неспроможний самостійно пересуватися. Йому вручили Почесну грамоту від генерального директора Укрзалізниці, грошову винагороду і продуктовий набір.

  Набирає обертів робота з організації волонтерського руху. До лав волонтерів прилучаються і ветерани, і молодь. Наразі три десятки добровольців з готовністю надають допомогу хворим і немічним колишнім колегам-залізничникам. Активну участь в організації такої допомоги ветеранам беруть секретар деповської Ради ветеранів Володимир Пацюк, начальник відділу кадрів Тетяна Правдивець. На станції Кобижча активним волонтером є Микола Мовчан, на ст. Переяславська - Іван Заноз. Вони самі пенсіонери, проте з готовністю приходять на допомогу своїм колегам, які потребують такої допомоги.

  - Наша ветеранська організація ставить питання про «узаконення» матеріального заохочення таких ентузіастів, - наголошує Василь Іванович.

  І це було б справедливо. На форумі ветеранів локомотивного депо також виступили голова профкому Григорій Пушенко і голова ради ветеранів Дарницького залізничного вузла Микола Павлюк. Присутні обговорили поточні справи й намітили плани заходів на перспективу.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05