РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (10 серпня 2012) 

 • ПРОФЕСІЯ, яка залишається НАЗАВЖДИ

  Соціологи твердять: не дивлячись на те, що в сучасному світі з розвитком техніки та суспільства мода на деякі професії змінюється із швидкістю звуку, залишається низка спеціальностей, які збережуться і в майбутньому. І професія будівельника в цьому переліку на чільному місці.

  Завжди затребувані фахівці-будівельники на залізниці. Візьмемо для прикладу Коростенське будівельно-монтажне експлуатаційне управління. Щороку його працівники - на найголовніших будовах залізниці. Без їх умілих рук і відповідальної праці ніде не обійтись.

  Де ж коростенці цьогоріч найбільше рук докладають? - запитую в начальника Коростенського БМЕУ Степана ЯЦЕНКА. Степан Ілліч каже, що чимало довелося попрацювати на дільниці швидкісного руху, де зводили будівлі чергового по переїзду, ремонтували платформи. Об’єм роботи чималий - від Коростеня до зупинної платформи Ново-Біличі, і від Коростеня до Шепетівки. Крім того, ще ціла низка інших об’єктів, серед яких і ремонт в одній із зал очікування на ст. Київ-Пасажирський, приведення до ладу адмінбудівель залізничних підрозділів, викладення підлоги гранітними плитами на вокзалі Козятин… До речі, коростенці виготовляють міцну і надійну продукцію з красивого природного каменю в цеху з обробки граніту, де є необхідне устаткування, кваліфіковані фахівці з обробки сировини.

  Є ще одна адреса, де працюють будівельники, це вулиця Кірова в Коростені. Досить давно лишався «законсервованим» 30-квартирний будинок біля стадіону «Локомотив», де було закладено лише підмурок. Люди вже й не сподівалися, що тут оживе будівництво, хоча потреба в квартирах для молодих залізничників, звісно ж, є. На щастя, крига скресла. Вже будівельники виклали з цегли усі п’ять поверхів, звели дах, подбали про вікна, займаються й іншими відповідними роботами. Водночас, поруч поволі «ростуть» поверхи ще одного, 9-поверхового, будинку. Житло тут має бути сучасним і зручним. До того ж, в кожній квартирі буде облаштоване індивідуальне опалення. Будівельникам увесь цей об’єм робіт під силу, адже вони мають багатий досвід, славні традиції й потужний потенціал. І все ж таки головний «капітал» колективу Коростенського БМЕУ - це високі професіонали, які вміють, хочуть і люблять працювати.

  Оксана ПОЛІСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05