РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (27 липня 2012) 

 • Крізь вихори долі

  У свій дев’яносторічний ювілей Олена Григорівна НаштатІк приймала привітання не лише від рідних та близьких людей, а й від колишніх колег із відділкової лікарні ст. Коростень. Там вона пропрацювала понад 30 років і вийшла на пенсію з посади старшої медсестри гінекологічного відділення.

  Її досі цінують і пам’ятають. Адже своєю відповідальністю, порядністю, скромністю, добротою і принциповістю вона заслужила повагу тих, з ким довелося працювати. Трудову діяльність свою в Коростені вона розпочала у 1961 р. Цього року направили працювати в Коростенський відділок і її чоловіка Олексія Борисовича Наштатіка. На жаль, відійшла вже у вічність ця відома і шанована людина.

  На долю подружжя, на їхню молодість, випали лихоліття війни. З першого дня від її початку Олена Григорівна потрапила на фронт. Молода медсестра врятувала життя не одному воїну, вчасно надавши допомогу. Зараз вона згадує і досі дивується тому, що в пекельній, нелюдській боротьбі за життя, не своє, а ранених солдатів, вона була не слабшою за інших.

  За свою відвагу у справі порятунку людей Олена Наштатік була нагороджена орденом Вітчизняної війни другого ступеню, медаллю «За мужність» і ще багатьма іншими.

  - Такі люди, як Олена Григорівна, - це не тільки справжня історія, а й яскравий приклад патріотизму, працьовитості й відданості справі для молодших поколінь, - каже голова профкому відділкової лікарні Людмила Шульгата. - І ми гордимося, що ця людина працювала в нашій лікарні. Нам є з кого брати приклад, є в кого вчитися.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05