РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (27 липня 2012) 

 • Станція Могилів-Подільський. Три напрямки діяльності

  За економічними показниками минулого року трудовий колектив ст. Могилів-Подільський був у трійці кращих на нашій залізниці. Та на досягнутому підлеглі Віктора АРСЕНЬЄВА не зупиняються. Нинішнього року вони також зробили успішний старт в роботі. І за підсумками першого півріччя значно перевищили планові завдання. Так вивантаження вагонів зросло на десять відсотків, порівняно із тим, що передбачалося на цей період. А перевищення завдання з навантаження склало 290 відсотків. Є й інші хороші показники.

  Що ж стало основою успішної роботи як торік, так і нинішнього року? Це запитання адресую заступнику начальника станції Володимиру КОЛОМІЙЦЮ, який на період відпустки керівника виконує його обов’язки.

  - У нас працюють доволі досвідчені фахівці, - почув у відповідь. - Серед них - старший прийомоздавальник поїздів Володимир ШИНКАРУК, який трудиться на залізниці вже сорок років. Трохи менше, але також успішно працює його напарник Микола ШЕВЧЕНКО. З 1987 року у нашому колективі старший вантажний касир Любов ІЛЬНИЦЬКА, яка досконало знає свою роботу й уже є наставником для молодих колег. Давно й успішно працюють прийомоздавальники вагонів Денис ПАВЛЕНКО та В’ячеслав БУРЛАКА. Завдяки їх, а також й інших співробітників, самовідданій праці нам і вдається виконувати та й перевиконувати планові завдання. А зростання обсягів вантажної роботи зумовлено пожвавленням виробництва та торгівлі у нашому місті та у районі. Адже Могилів-Подільський здавна був визначним виробничим та торговим центром. А за радянських часів Могилів-Подільський зазнав значного розвитку. Тут з’явились нові підприємства, навчальні заклади. Усе це й додало роботи залізниці. Сьогодні залізнична станція відіграє далеко не останню роль у нашій галузі. Тут здійснюється передавання поїздів із нашої залізниці молдовській. Лише за перше півріччя поточного року на станції оброблено та відправлено 442 вантажних поїзди. А минулого року їх було більше тисячі.

  Тож дружному залізничному колективу станції є над чим працювати. І є надія, що цього року трудові досягнення будуть не гіршими торішніх.

  ВІД РЕДАКЦІЇ.

  Станція Могилів-Подільський має різноманітний характер роботи. Перша роль - навантажувально-розвантажувальний пункт на кордоні Південно-Західної та Молдовської залізниць. Друга - пасажирська. Третя - передаточна. Вантажі з України до Молдови та у зворотному напрямку знову ж таки не оминають колії ст. Могилів-Подільський. Така специфіка цього транспортного вузла. Але начальник станції разом з колективом мають керувати у всіх сферах одночасно.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05