РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання  • Перелік випусків » № 8 (29 лютого 2008) 

  • Вагомий внесок громадських інспекторів

    У Шепетівці відбулася робоча нарада працівників галузевої служби вагонного господарства Південно-Західної залізниці, на якій підбито підсумки стану безпеки руху поїздів у даному господарстві за минулий рік. У нараді взяли участь заступники начальників вагонних депо з експлуатації та громадські інспектори з безпеки руху, а провів її заступник начальника галузевої служби вагонного господарства Михайло САБАТ.

    Зазначалося, що у 2007 р. відбулося значне скорочення транспортних подій на підприємствах вагонного господарства в порівнянні з попереднім роком: 35 проти 51. Вдалося уникнути серйозних порушень правил безпеки, які бентежили колектив вагонників у попередні роки.

    Особливу увагу на нараді було приділено роботі громадських інспекторів з безпеки руху. Працюючи на упередження, здійснюючи планові, раптові і нічні перевірки, вони сприяють покращенню ситуації щодо безпеки руху у вагонному господарстві. Вони зробили значний внесок в скорочення транспортних подій у минулому році. І тепер громадські інспектори не «спочивають на лаврах». Плідно розпочали 2008 р. заступник майстра пункту технічного огляду (ПТО-2) Жмеринського вагонного депо В. Гафінов, старший оглядач-ремонтник М. Ящук. Обидва, за результатами перевірки, роблять відмітки у книзі громадських інспекторів. Гафінов та Ящук виявили найбільше передумов, які могли спричинити транспортні події.

    Громадські інспектори вагонного господарства перетворилися з простих контролерів у методистів. Їх можна зустріти не лише в деповських цехах, але й під час руху, на переїздах тощо. Своїм досвідом з виявлення несправності вони діляться на робочих нарадах, семінарах із колегами.

    За результатами праці громадських інспекторів видаються накази про заохочення згідно з існуючим положенням. Керівництво вагонників переконано, що цей інститут, котрий безпосередньо і з кращого боку впливає на ситуацію з безпеки руху, потрібно розвивати й надалі.

    Володимир ЦАСЮК
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05