РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (27 липня 2012) 

 • «Локомотив» і на воді швидкий

  Змагання з веслування на байдарках на першість спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (СДЮШОР) «Локомотив» Південно-Західної залізниці стали вже традиційними. Знову, як і минулого року, Матвіївська затока на о. Труханів у столиці стала місцем проведення цікавих і захоплюючих перегонів, в яких узяли участь усі вихованці спортивної школи. Основною метою, яку ставили перед собою організатори змагань, було підбиття підсумків роботи тренерів та визначення кращих спортсменів школи, заохочення дітей та юнацтва до регулярних занять спортом.

  Змагання проходили в дев’ять заїздів відповідно до вікових груп учасників. У найстарших групах змагалися чоловіки 1982 - 1993 рр. та жінки 1984 - 1995 рр., у наймолодших - дівчата 1999-го та юнаки 2000-го рр. народження.

  Дистанція перегонів 3000 м з поворотом через 1500 м - єдина для всіх учасників - не є класичною. В міжнародних змаганнях зазвичай веслярі стартують на 500 і 1000 м, але на цій дистанції, за думкою організаторів, найбільш значуще проявляються рівень підготовки спортсменів, їх кондиції та можливості.


  Сила, звитяга, молодість - невід’ємні супутники учасників змагання.

  Роль головного судді змагань дісталася заступнику директора СДЮШОР Альоні ЯКИМЕНКО. В організації заходу та суддівстві активну участь взяли також старший тренер з веслування на байдарках Любов ТОПИХА і тренер Владислав ТОПИХА. Серед присутніх на змаганнях були начальник дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Ольга СТОРОЖЕНКО та директор спортивного комплексу клубу Олександр АНДРІЄНКО.


  Ангеліні Поступаленко першу спортивну нагороду вручає Олександр МИКОЛЮК.

  У першому заїзді перемогу здобув Олександр ГЛУЩЕНКО, другим призером став Олександр КЛИМЕНКО, третім - Андрій ВУСАТИЙ. Усі ці хлопці - майстри спорту України, в скарбничці їх досягнень - перемоги та призові місця на чемпіонатах країни. Зокрема, Олександр Клименко у минулому році виграв чемпіонат України з марафону на байдарках - дуже престижний і складний вид змагань серед веслярів.

  Не менш титулованими виявилися й лідери другого заїзду. Переможницею стала майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату Європи Людмила ГАЛУШКО; другий призер - майстер спорту, член збірної України Юлія ВАКУЛЕНКО; третє місце виборола майстер спорту, призер чемпіонату України, переможець минулорічного марафону Марта СЕНЬКІВ.

  У наступних заїздах переможцями стали: Олександр РИЖЕНКО, Вадим ТЕКНОВ, Ярослав МАЛООКИЙ, Ілля ІВАНЕНКО, Максим ЦІЛИК, Олександра ГОВОРУН, Денис ПОСТУПАЛЕНКО.


  Спортивна родина - майстри спорту Владислав, Ольга і Любов ТОПИХИ.

  Нагороди переможцям та призерам (чудові кубки, медалі та пам’ятні вимпели) вручали почесні гості змагань - начальник Київського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Олександр МИКОЛЮК і його заступник В’ячеслав ЗАПАДНЯ. Вони тут опинилися зовсім не випадково. Адже працівниками їх підрозділу на території СДЮШОР проводяться великі будівельні роботи. Багато чого вже зроблено: чудова спортивна зала, тренажерний майданчик, їдальня.


  Людмилі ГАЛУШЦІ перемагати не вперше.

  - Наразі наша спортивна школа переживає справжнє відродження, - каже старший тренер Любов Топиха. - Подивиться, які чудові у нас ангари, байдарки, інші споруди і спорядження. І все це завдяки турботам і сприянню начальника Південно-Західної магістралі Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА. Дякуємо йому.


  Стрімкий фініш Максима ЦІЛИКА.
  Анатолій РОМАНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05