РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 27 (20 липня 2012) 

 • Профілактика йде…

  ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК НАЛАГОДЖЕНО


  Рис. Василя ФЛЬОРКА (Журнал «Перець»).

  В офіційному листі від начальника галузевої вагонної служби Південно-Західної залізниці Дмитра Петровича ФОРСЮКА від 5.07.2012 р. повідомляється наступне: «На Ваш лист від 5.06. 2012 р. щодо надання інформації, оприлюдненої у Вашій газеті стосовно ситуації на ПТО ст. Овруч, повідомляємо наступне.

  На скаргу працівників ПТО Овруч від 23.02.2012 р. Головним управлінням контролю та внутрішнього аудиту Укрзалізниці згідно з актом №21 ЦКРУ/01070333 від 14.03.2012 р. було проведено перевірку фінансово-господарської діяльності вагонного депо Коростень. Даною перевіркою не встановлено фактів, викладених у скарзі працівників ПТО ст. Овруч, крім того, вказані працівники надали пояснення щодо даного випадку. На даний час проводиться профілактична робота по попередженню та недопущенню порушення фінансово-господарської діяльності ПТО ст. Овруч».

  Будемо відвертими, в останньому матеріалі під назвою «Звернення до товаришів по розуму із галузевої вагонної служби» (№23, 2012 р.) ми зокрема вкотре поцікавилися долею Журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці, який зник на початку поточного року. У листі від начальника галузевої служби вагонного господарства про це ані слова. Отже, згідно із змістом листа від Д. Форсюка, про Журнал варто забувати.

  Можна ставити крапку?!

  ДЕ ПРАВДУ ДІТИ?

  Як би ж то. Глибокий досвід роботи за завданнями редакційної колегії, смисловий та технічний рівень нашого видання задовольняє тисячі і тисячі передплатників, що дозволяє успішно конкурувати із подібними залізничними часо-писами. Це я до того, що не встигла побачити світ стаття «Звернення до товаришів по розуму із галузевої вагонної служби», як 23 червня п.р. на мій мобільний телефон прийшло СМС-повідомлення наступного змісту (стиль та орфографію збережено - авт.) «От работника ПТО Овруч. Якщо ти, редактор (нецензурний вислів - ред.) не отстанеш от нашого колективу и от нашого руководства яке нас полностю устраюе, а пишеш неправду со слов нескольких нарушителей трудового розпорядку то ми будем обращатся з жалобой в другие газети типу «Магістраль» и дальше на тебе и твою газету. Отстань!!!». Що ж, якщо так любиш керівництво, чого лише не напишеш, «работник ПТО Овруч», чи не так?

  Ми не стали відповідати на образливу СМС-ку. Вважаємо, наше завдання не у цьому. А у тім, щоб постійно спрямовувати, закликати, «підігрівати» сумлінність власних читачів-залізничників, а іноді і втовкмачувати їм прості речі, застерігати їх від небезпеки, яка деінде має місце.

  Пригадалося, як ще на початку весни, перебуваючи на ПТО Овруч, звернув увагу тогочасного керівництва на несправність машини «Донбас». Через спрацьованість гідравлічної системи тут неможливо виконувати ряд операцій з ремонту і правки кузовів вантажних вагонів. Уявіть, і до сьогодні місцеві працівники змушені використовувати потужну машину як... кран-балку для переміщення електрозварювального апарату від одного вагону до іншого, що стоять на ремонтних позиціях. Очевидно, і це явище, як пише у СМС наш візаві з ПТО ст. Овруч, «нас полностю устраюе». Особисто вашого кореспондента це не влаштовує. Потужна техніка дихає на ладан, а керівництву Коростенського вагонного депо до цього і діла немає. Якщо, як зазначають у галузевій вагонній службі, «профілактика йде», то, можливо, варто було б ще й поцікавитися станом експлуатації технологічного обладнання, зокрема на ПТО ст. Овруч. Так де правду діти?!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05