РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 27 (20 липня 2012) 

 • ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА - ПОСЛІДОВНИКАМ СПРАВИ ПЕТРА КРИВОНОСА

  Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович Кривопішин
  відзначив кращих працівників столичної магістралі
  дипломами лауреатів премії Південно-Західної залізниці імені Петра Кривоноса.


  Зустріч П.Ф. КРИВОНОСА з учнями та співробітниками ПТУ №17, м. Київ (1970 р.)
  Фото з архіву редакції.

  Великі державні діячі - вічні супутники свого народу. Таким є Герой соціалістичної праці Петро Федорович Кривонос - гордість та слава не лише Південно-Західної залізниці, всього колишнього Союзу.

  За час його керівництва з 1953 по 1980 рік столична магістраль зазнала революційних перетворень: локомотивне господарство було переведено на тепловозну, а до кінця 70-х років на електровозну тягу, покладено на щебеневу основу три чверті залізничної колії. Великий перелік добрих справ в ім’я якісної перебудови транспортної галузі.

  «Високо цінуючи та успадковуючи досвід, працю, знання, спрямовані на розвиток залізниці, - як зазначив у своєму виступі під час урочистостей начальник столичної магістралі О.М. КРИВОПІШИН, - керівицтвом було прийнято рішення заснувати на залізниці премію імені Петра Кривоноса за особливі заслуги». І саме 12 липня в день 102-ої річниці з дня його народження кращим із кращих на Південно-Західній Олексій Мефодійович та почесний гість свята син Петра Федоровича Вадим Петрович вручили дипломи лауреатів премії:

  Володимиру Миколайовичу КАРБІВНИЧОМУ - черговому по дирекції відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

  Олександру Петровичу НІКОЛАЙЧУКУ - поїзному диспетчеру дільниці І групи відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

  Володимиру Іллічу КРАСНОДУБЦЮ - машиністу електропоїзда 3 класу відокремленого підрозділу моторвагонне депо Фастів;

  Олександру Миколайовичу СУШКУ - машиністу залізнично-будівельних машин /МПД/ 6 розряду відокремленого підрозділу Жмеринська колійна машинна станція;

  Анатолію Миколайовичу ШЕПЕТУНУ - слюсарю з ремонту рухомого складу 4 розряду відокремленого підрозділу вагонне депо Конотоп;

  Володимиру Володимировичу ГЛУХОМУ - електромонтеру лінійнику з монтажу повітряних ліній високої напруги й контактної мережі відокремленого підрозділу Будівельно-монтажний поїзд №392.


  Начальник Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИН, В.П. КРИВОНОС та голова Дорпрофсожу А.О. ФУРСА
  під час нагородження О.П. НІКОЛАЙЧУКА.

  Після урочистостей Вадим Петрович подякував керівництву магістралі за заснування премії, привітав лауреатів та побажав удосконалювати свої навички та майстерність, незважаючи на вік. Адже вчитися та зростати у професійному плані ніколи не пізно, привівши приклад з життя свого батька, який у віці 43 років закінчив Московський інститут інженерів залізничного транспорту.


  Фото на згадку з сином Петра Кривоноса.

  У розмові, яку вів Вадим КРИВОНОС, начальник служби кадрової та соціальної політики Алла ДРОНОВА та лауреати премії, син Кривоноса зазначив, що досить вагомим є не лише моральне, а й матеріальне заохочення, яке додається до нагород.

  Під час нашого спілкування з лауреатами відчувалось невеличке хвилювання. Мабуть, від урочистості моменту. Та зізнаюсь щиро, в їхніх очах - радість! Заслужена! Бо кожен має за плечима значний трудовий досвід. Нариклад, 37 років стажу у машиніста електропоїзда 3 класу моторвагонного депо Фастів Володимира Краснодубця. З 1978 р. незмінно у Київській дирекції чергує почесний залізничник Володимир Карбівничий. Анатолій Шепетун - слюсар з ремонту рухомого складу вагонного депо Конотоп говорить, що ця подія є несподіваною. Він радий такій оцінці його повсякденної праці. В Олександра Ніколайчука батьки теж працювали на Південно-Західній. Адже в Козятині, сьогодні ні для кого не секрет, залізничники - гордість міста. І отримана премія - ще один доказ цього.

  Що ж, нагороди знайшли достойних. Щоб отримати таку високу відзнаку - потрібно працювати по-кривоносівськи!

  Валентина КОЛЯДА, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05