РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (13 липня 2012) 

 • Захоплення - ТВОРИТИ КРАСУ

  У стрімкому ритмі життя залізничників, де понад усе - чітке виконання завдань і безпека руху, здається, ліриці зовсім не багато місця відводиться. Однак, спілкуючись із працівниками підрозділів, вже не раз переконувалася, серед них багато творчих особистостей. Які мають тонке відчуття прекрасного і свої захоплення. Подальша розповідь про це промовисто свідчить.

  Ще взимку в Коростені в ході підбиття підсумків загальноміського конкурсу-рейтингу «Гордість міста» відзначали і власників найзаквітчаніших осель. Серед переможців на сцені вітали і працівника Коростенської КМС-122 Петра Леонідовича Железняка. Дочекавшись часу, коли все навколо цвіте, вирішила подивитися на власні очі, як же заквітчав власну оселю залізничник.

  На впорядкованому подвір’ї будинку в мікрорайоні Пашини привітно зустрічають господарі - Петро та Інна Железняки. З перших кроків потрапила в оточення пахучих різних кольорів і сортів троянд. Господиня каже, що вони плекають понад 70 кущів і щороку прагнуть ще добавити нових. Цікавляться квітковими новинками, засобами догляду за барвистою красою. І найголовніше - піклуються про них з любов’ю. Тож і результат відповідний. Квітів тут - різноманіття, розцвітають вони, лиш з’явиться перше весняне тепло, і палахкотять до самої осені. Але з усього видно, що троянди і лілії - улюблениці господарів.

  Будинок в Пашинах вони придбали сім років тому. Давно мріяли про те, щоб створити таке квіткове царство. Петро Леонідович каже, що його мама в сільському дворі завжди любила, аби під вікнами майоріли квіти. Тож водночас із клопотами на городі дбала й про ошатний квітник. Це захоплення передалося і синові.

  Втім, щоб був навколо порядок, турбується Петро Железняк і на роботі, де він працює виконробом ланко-складальної бази. А вдома квітучий затишок допомагає йому швидко позбутися втоми, додає настрою та відчуття гармонії.

  Особисто мене найбільше вразило те, коли на невеличкому ставочку у дворі побачила водяні лілії. Не самі вони там з’явилися, їх також, виявляється, можна виростити з насіння.

  …Якось в квітковому магазині прочитала рекламу, де пропонували купувати насіння квітів для того, аби «створити атмосферу затишку на подвір’ї для релаксації, підготовки до свят чи для здивування сусідів…». Однозначно, що останній аргумент для Железняків не мав значення, коли вони творили квіткову «оазу». Але їхні сусіди, побачивши, що це справді гарно і подвір’я тут, як у віночку, - любо-мило глянути на цю рукотворну красу, - й собі почали висаджувати більше квітів. Видно, це захоплення - перехідне.

  Отож творімо красу навколо себе. Вона множитиметься, і світ ставатиме прекраснішим.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05