РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (13 липня 2012) 

 • «Сімейним щастям зобов’язані залізниці», стверджують Петро Іванович і Світлана Іванівна ШТОГРІНИ

  Дитинство Світлани Іванівни пройшло в селі Плужне, що на Хмельниччині. Закінчивши десятирічку, поїхала до Чернігова, де мешкала її сестра Раїса, і поступила до залізничного ПТУ-5. Після його закінчення Світлана у 1977 р. влаштувалася оператором поста ЕЦ на ст. Київ-Жовтневий. З того часу її життя тісно пов’язане з цією станцією. З 1994-го працює черговою по станції.

  Петро Іванович родом теж із Хмельниччини, з села Шекеринці, з багатодітної родини. Перед службою в армії отримав права шофера, а після служби влаштувався водієм ЗІЛ-130 у Головкиївміськбуд.

  Із Світланою познайомилися, можна сказати, випадково. Сподобались одне одному і через рік зіграли весілля в рідному селі Світлани. Воно вдалося на славу: досі приємно згадати, як було весело та радісно. Так лише в селі буває. Та відразу після весілля, як з неба на землю, довелося зіштовхнутися з прозою життя. Довгий час молодим довелося мешкати в гуртожитку. В 1982-му у них народився первісток Олег, у 1985-му - другий син Костянтин. Петро продовжував працювати водієм у будівельній організації, а Світлана - на залізниці, де, як відомо, жорсткий робочий графік. Траплялося не бачитись добами. Та ось Світлану спіткала щаслива думка: «А чому б і тобі не влаштуватися на залізницю? На нашій станції якраз є вакансія складача поїздів. Будемо разом і на роботі, і вдома!» Цю пропозицію Петро сприйняв із задоволенням і ось вже понад чверть століття ділить із дружиною не лише домашні, а й виробничі турботи. Звичайно, нелегко було перекваліфіковуватися із водія в складачі поїздів. Та, завдяки власній наполегливості і допомозі чуйного наставника, досвідченого складача поїздів Івана Роженка, швидко опанував секрети нового фаху.

  Поступово влаштовувалися й сімейні справи. Після 15-річних поневірянь у гуртожитках отримали кооперативну трикімнатну квартиру. За цей час виросли їхні сини, отримали освіту, влаштувалися на роботу, одружилися. Подарували батькам трьох онучок. Тепер, коли Петро Іванович і Світлана Іванівна повертаються після робочої зміни додому, їх радісно зустрічають маленькі Валерія та Єва. Це дочки старшого сина Олега, який разом із дружиною Наталкою мешкає з ними. Молодший Костянтин мешкає окремо. Побачитися з третьою онуч-кою Анею - для дідуся та бабусі особлива радість.

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05