РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (13 липня 2012) 

 • МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ

  Упродовж місяця вчорашні випускники спеціалізованих залізничних закладів влаштовувалися на роботу на Південно-Західну залізницю. Тож на початок липня 2012 р. служба кадрової та соціальної політики столичної магістралі видала направлення на роботу 261 випускнику вищих навчальних закладів та 106 випускникам професійно-технічних училищ.

  ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ СЬОГОДНІ оформляють документи на роботу, аби скоріше приєднатися до колективу залізничників. Починаючи з кінця травня, вони проходили співбесіди та тестування у службі кадрів залізниці. На цей час деяким із них залишилося пройти медичну комісію, яка повинна підтвердити їхню професійну придатність, і вже тоді вони зможуть одержати «прописку» у підрозділах столичної магістралі.

  Варто зазначити, що багато хто з них уже пізнав тонкощі професії залізничників. Адже переважна більшість, тоді ще студентів, працювала під час виробничої практики і визначилась при попередньому розподілі зі своїм місцем роботи. Всі вони розуміють, щоб чогось досягти, потрібно заздалегідь набувати досвіду, здобувати кваліфікацію, бо всі професії на залізниці пов’язані з безпекою руху, тому вимоги до спеціалістів достатньо високі.

  За кожним молодим фахівцем буде закріплено наставника, який надаватиме йому необхідну допомогу у якнайшвидшому оволодінні виробничими навичками. Важлива деталь, майже половина молодих спеціалістів походить із сімей залізничників, а найбільш поширені спеціальності - організація перевезень та управління на залізничному транспорті, залізничні споруди та колійне господарство, рухомий склад та техніка залізничного транспорту.

  …МОЛОДІ СПЕЦІАЛІСТИ ВЛИВАЮТЬСЯ до колективу кожного року. Звісно, не всі вони залишаться працювати. Багатьох не влаштовує заробітна плата, велика відповідальність. Але ті, які залишаються працювати, не шкодують, що обрали професію залізничника.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05