РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (13 липня 2012) 

 • ЗРОБЛЕНО ЗАЛІЗНИЧНИКАМИ. НА СОВІСТЬ

  Свято Івана Купала досить активно відзначається у місті-курорті Хмільнику. А нинішнього року воно було ознаменоване важливою подією: начальник Південно-Західної залізниці, депутат Вінницької обласної ради Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН разом із міським головою Василем Пилиповичем ГРУШКОМ відкрили перший у місті бювет питної води, облаштований залізничниками столичної магістралі.


  Начальник Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИН вручає сертифікат якості питної води міському голові Хмільника В.П. ГРУШКУ.

  - Сьогодні для нас надзвичайний день, - зазначив у своїй промові перед людьми, які зібрались у центрі міста, Василь Пилипович. - Щойно пройшов літній дощ, який окропив нас водою з небес. А ми зібрались тут, щоб попити води зі свердловини, яку нам облаштували залізничники за ініціативи Олексія Мефодійовича Кривопішина.


  Скуштували води із нової свердловини і мешканці міста.

  Я хочу привселюдно подякувати йому за це і нагадати, що це уже не перша добра справа, зроблена працівниками сталевих магістралей для нашої міської громади. На Водохреща було відкрито капличку, на День Перемоги - висаджено Алею Героїв. А сьогодні ми відкриваємо бювет питної води, яка надходить із майже сорокаметрової глибини, - наголосив очільник міста-курорту. - Символічно, що це відбувається у день Івана Хрестителя, а хрещення відбувається, як відомо, за допомогою води.

  На знак вдячності від імені мешканців міста мер Хмільника вручив Олексію Мефодійовичу ікону, на якій зображено Йосипа, Марію і новонародженого Ісуса Христа, і побажав, щоб ця ікона допомагала залізничникам творити добрі справи для людей.

  У своєму виступі перед громадою міста начальник столичної магістралі Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН зокрема зазначив: «Під час нашої зустрічі 9 Травня, коли відкривали Алею Героїв, Василь Пилипович поскаржився на те, що в місті є проблеми з питною водою. Я пообіцяв, що найближчим часом відкриємо в центрі міста перший бювет. І ось ми це робимо.

  Думаю, що після опробування хмільничанами води із першого, - продовжив свій виступ Олексій Мефодійович, - ми облаштуємо ще один бювет на житловому масиві Першотравневий. Як кажуть, - потрібно до пари».

  Після виступу начальник Південно-Західної залізниці передав меру міста сертифікат якості, в якому фахівцями санітарно-епідеміологічної станції засвідчено, що вода у свердловині хороша і придатна для споживання.

  Місто залізничників Козятин відзначило 138-му річницю від дня заснування. З нагоди цієї події минулої неділі у місті відбулися урочистості та низка святкових заходів, що завершилися великим концертом на стадіоні «Локомотив» у місцевому парку культури та відпочинку. Цього дня до Козятина завітало чимало гостей.

  Привітати мешканців міста залізничників прибула й делегація Південно-Західної магістралі, яку очолив начальник залізниці О.М. КРИВОПІШИН.

  Перед тим, як взяти участь у святкових заходах на стадіоні «Локомотив», Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН разом із мером Козятина Олександром Георгійовичем ГВЕЛЕСІАНІ, керівниками області та міста перерізали стрічку перед відкриттям бювету питної води з артезіанської свердловини (на фото), яким тепер користуватимуться мешканці одного з районів міста. До речі, це вже третій подібний бювет, який залізниця своїми силами обладнала для козятинців.

  Та це був не єдиний подарунок, який зробила столична магістраль козятинцям. Вітаючи мешканців та гостей міста зі святом, начальник залізниці вручив начальнику управління пенсійного фонду міста акт передачі та ключі від відремонтованої та переобладнаної коштом залізниці будівлі, де відтепер знаходитиметься ця установа. А ще він пообіцяв до кінця осені завершити будівництво другої черги 90-квартирного житлового будинку, де нове житло отримають ще 45 сімей залізничників Козятинського вузла.

  Приємним подарунком мешканцям міста став і виступ з цікавою концертною програмою народного артиста України Володимира Бистрякова, ансамблю «Гетьман», співачки Ольги Панкратової, яких запросила Південно-Західна залізниця на свято до Козятина.

  - Шановні земляки, - з такими словами звернувся зі сцени до козятинців Олексій Мефодійович. - Після того, як ви обрали мене почесним громадянином міста, я думаю, у мене є право звертатися так до вас. Тож вітаючи вас зі святом, я хочу запевнити, що і надалі робитиму все, щоб наше місто розвивалося і квітло. Завжди було на провідних позиціях у регіоні.

  Никифор ЛИСИЦЯ, Анатолій САДОВЕНКО, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05