РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (6 липня 2012) 

 • Нехай буяють квіти біля Стели

  З вікна вагона експреса, який стрімко летить перегоном Брівки - Чорнорудка, рідко, хто із пасажирів зверне увагу на гранітну стелу, яка стоїть на галявині лісосмуги з боку парної колії. Однак, варто хоча б подумки згадати про цю місцевість. Саме тут, на 985 км означеного перегону, у роки Великої Вітчизняної війни відбулась одна з численних драм тієї страшної війни.

  У роки окупації німецька авіація постійно бомбила залізницю, намагаючись тим самим паралізувати забезпечення радянської армії зброєю, боєприпасами тощо. Після таких нальотів, залізничники прикладали неймовірних зусиль, щоб у найстисліші терміни відремонтувати колію та пустити нею рух військових ешелонів. Того разу на місце руйнувань після чергового нальоту німецької авіації з метою координації дій працівників, у спеціальному вагоні, виїхало керівництво Козятинського відділка залізниці. Але повернутись додому живими залізничникам не судилось - черговий наліт ворожої авіації вщент розбомбив місце робіт з усіма звитяжцями, хто брав участь у відбудові колії.

  Після війни, в пам’ять про цю трагедію на 985 км перегону Брівки - Чорнорудка, залізничники встановили гранітну стелу, до якої від колій веде ялинкова алея. Керівництво, працівники залізничних підрозділів регіону Козятинської дирекції під час проведення чергових комісійних об’їздів завжди знаходять час, щоб вшанувати пам’ять про своїх загиблих колег-залізничників.

  У наші дні догляд за цим місцем взяли на себе члени молодіжної ради галузевої профспілки Фастівської дистанції колії. Нещодавно молодь цього підрозділу навела лад біля пам’ятника. Нехай буяють квіти біля Стелли.

  Сергій ВЕРЕЗУМСЬКИЙ, голова профспілкового комітету Фастівської дистанції колії; Фото з архіву Фастівської дистанції колії
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05