РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (29 червня 2012) 

 • Ефект від конкретних справ

  А починає свій відлік 18 дистанція колії з травня 1957 р. Першим керівником новоствореного підрозділу був Микола Макаров. Під його очолюванням виконано великий обсяг робіт з покращення умов праці, будівництва житла, оснащення дистанції машинами та механізмами.

  З 1965 по 1969 р.р. дистанцію очолював Федір Бурда. Під його орудою колектив брав активну участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які сталися через затяжні дощі. Тоді було розмито малий міст на 103 км перегону Цвітоха - Славута та на перегоні Шепетівка-Подільська - Ізяслав, де на 9 - 11 км стався зсув земляного полотна.


  Начальник Шепетівської дистанції колії Анатолій ГУНДЕР вручає пам’ятні подарунки ветеранам підрозділу.

  На зміну Федору Сидоровичу було призначено Ігнатія Поліщука. З 1974 р. дистанцію очолює Микола Шкурат. Після нього біля керма колійного локомотива стояли Анатолій Сіняков, Дмитро Бобчук, Петро Яковенко, Микола Антоненко, Анатолій Пастушенко, Іван Ляховий, Михайло Біленький, Микола Іванченко, Володимир Веснін, Володимир Остропольський.

  З липня 2011 р. колектив дистанції очолює Анатолій Гундер, який знає роботу колійника не з підручників, бо в 1995 р. почав тут працювати монтером колії. Згодом Анатолій Володимирович отримав відповідну освіту та просунувся службовими сходами до керівника.

  Зараз перед колективом, штат якого на сьогодні складає 755 чоловік, постали серйозні завдання. Основне - підготовка дільниці Коростень - Шепетівка - Здолбунів - під швидкісний рух - виконане. Тепер необхідно її утримувати та забезпечити безпеку руху поїздів зі швидкістю 160 км/год. На даний час розгорнута довжина головних колій становить майже 420 км, станційних і спеціальних - понад 180, під’їзних - 14. загальна кількість стрілочних переводів 630, переїздів - 96, понад 260 км безстикової колії.

  Для когось - це «суха» статистика для фахівців. А для колійників - складова успішної роботи. Адже головне - досягти оптимізації технологічних процесів під час поточного утримання сталевих ниток. А ще тут відомо, що таке культура виробництва і підвищення продуктивності праці. Отже, можна констатувати: існує ефект від конкретних справ.

  Поздоровити колійників у цей день до Шепетівського будинку науки та техніки завітали начальник галузевої служби колії Михайло Січной, начальник Козятинської дирекції залізничних перевезень Василь Буцерога, голова Козятинського теркому профспілки Анатолій Вільчинський та колеги з підрозділів Шепетівського залізничного вузла.

  Вітаючи хазяїв, Михайло Січной сказав, що серед 30 підрозділів, підпорядкованих галузевій службі, Шепетівська дистанція колії - один із найкращих. І висловив впевненість, що колектив і в подальшому не знизить темп і якість робіт.

  Під час урочистостей було заохочено кращих працівників дистанції. Не забули тут і про ветеранів. Адже вони - гордість кожного трудового колективу. Це вони своєю невтомною та нелегкою працею прославляли труд колійників. На пам’ять про цю зустріч начальник дистанції Анатолій Гундер вручив почесним залізничникам Миколі Антонечку, Володимиру Якобчуку, Сергію Кордонцю, Івану Сергійку, Михайлу Яремчуку, Олександру Данилюку, Анатолію Михальчуку, Валентину Яковлєву та Михайлу Тодосію цінні подарунки.

  До речі, під час усього урочистого заходу його учасників вітали самодіяльні артисти Шепетівського будинку науки та техніки. Безумовно, концерт у їх виконанні надовго залишиться в пам’яті.

  Завершилася зустріч працівників дистанції різних поколінь урочистою передачею символічного ключа колійника від ветеранів молоді.

  Його вручив Микола Антонечко Сергію Бондаренку.

  Сергій ГУК, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05