РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (29 червня 2012) 

 • Міць, досвід і бажання перемагати

  Олег НИЧИПОРУК працює головним механіком Коростенської дистанції колії. Останнім часом він став відомим серед залізничної спортивної спільноти. А посприяла цьому спартакіада в Козятині. Тут Олег у своїй ваговій категорії, понад 90 кг, зайняв перше місце з армрестлінгу, не надавши жодного шансу суперникам.

  У залізничній спартакіаді він брав участь вперше, і відразу - перемога. Новачкам - щастить? Але, як з’ясувалося у розмові із залізничником-спортсменом, він не новачок ні у спорті, ні у професії. Силовою підготовкою почав займатися під час навчання у Вінницькому транспортному коледжі. Каже, що тоді теж були перемоги, зокрема, займав призові місця з пауерліфтінгу (це силовий вид спорту, у якому підіймають штангу, а ще його називають силовим триборством, бо до нього входять три вправи зі штангою - авт.).

  Однак, влаштувавшись на роботу до Коростенської дистанції колії, спорту вже приділяв уваги менше. Всі свої зусилля і час присвячував обраному фаху та й навчанню. Ще додатково закінчив школу машиністів, отримавши права управління самохідним рухомим складом. Працюючи машиністом в дистанції колії, заочно навчався в Харківській державній академії залізничного транспорту. Безумовно, отримані знання допомагають йому на нинішній посаді. Контроль за тим, аби машини і механізми були у справному стані, аби вчасно підвозилися матеріали верхньої будови колії до місця робіт, і ще чимало інших великих і дрібних завдань, вирішення поточних питань покладено на нього. Олег Ничипорук впевнений, що напружена праця за минулий і нинішній рік, коли готували магістраль до швидкісного руху, стала доброю школою й загартувала і його, і колег.

  І все ж, як би не було багато виробничих справ, Олег іноді навідується до спортзали. Бо ж не хоче втрачати спортивної форми. Впевнений, вона йому ще не раз пригодиться, коли потрібно буде відстоювати спортивну честь залізничників.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05