РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (22 червня 2012) 

 • Іноземці переконалися у професіоналізмі


  Керівник навчань - начальник цивільної оборони об’єкта ст. Козятин Михайло БУРАВСЬКИЙ
  та учасники навчань - представники іноземних компаній з перевезення вантажів залізничним транспортом
  територією України Тетяна ТИНЯНОВА та Юрій КАМІНСЬКИЙ.

  Згідно з розпорядженням першого заступника начальника залізниці Віталія ЖУРАКІВСЬКОГО у Козятині було проведено спільні міжнародні навчання працівників із місцевих підрозділів залізничного транспорту та їхніх колег із Міністерства з надзвичайних ситуацій. Захід відбувся на об'єктах цивільної оборони ст. Козятин. У ньому також взяли участь представники двох іноземних компаній з перевезення вантажів залізничним транспортом територією нашої країни.


  У ході навчань.

  За легендою навчань його учасникам довелося проводити ліквідацію наслідків аварійної ситуації, що виникла при перевезенні небезпечних речовин. Проведено практичне відпрацювання заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної події, пов’язаних з аварією на залізничному транспорті. Складність - й у тому, що «мав місце» виток скрапленого газу з цистерни. На навчаннях було задіяно майже всі підрозділи залізничників ст. Козятин. І за словами керівника навчань - начальника цивільної оборони об’єкта станції Михайла БУРАВСЬКОГО, всі ці підрозділи довели, що готові до виконання комплексу відповідних дій за призначенням і успішно впоралися з поставленими завданнями. Слід зазначити: рух залізничного транспорту під час навчань на станції не перекривався і всі підрозділи працювали у звичному штатному режимі.


  Учасник навчань - начальник караулу пожежного поїзда ст. Козятин Анатолій ЦВИК.

  Високою була оцінка дій українських залізничників з боку представників іноземних компаній, що також брали участь у цих навчаннях. Так, зокрема, директор підприємства «NEK-odessa» Тетяна ТИНЯНОВА подякувала керівництву столичної магістралі за те, що була підтримана пропозиція їхньої компанії про спільне проведення подібних навчань.

  - Ми вже тривалий час працюємо на ринку залізничних перевезень вантажів залізницями України, - сказала вона. - Маємо чималий досвід у проведенні подібних навчань на інших залізницях країни. А от на Південно-Західній це відбувається уперше. Підсумками від проведеного заходу цілком задоволені, бо впевнилися, що залізничники здатні професійно і швидко працювати при виникненні надзвичайної події під час транспортування вантажів. Хоча, звичайно, ми за те, щоб таких подій не було взагалі, а от готуватися до них ми повинні завжди.

  Підтримав свою колегу й представник іншої іноземної компанії «Тенгизшевройл», керівник проекту з перевезення вантажів Юрій КАМІНСЬКИЙ.

  - Для нас це дуже важливо з точки зору відповідальності перед замовником, який транспортує через Україну свою продукцію з Казахстану до Європи. Бо для нього безпека вантажів має велике значення, і вимоги до вирішення цього питання завжди високі. А сьогодні ми ще раз переконалися у професіоналізмі ваших працівників. Тут при підбитті підсумків навчань пролунало зауваження щодо збою, який стався у пожежних, коли вийшов з ладу один із рукавів. А я думав, що повинно бути так за легендою навчань. Бо досить оперативно вони перейшли на інші види пожежогасіння. Тож не розгубилися, а спрацювали, як професіонали. І це добра ознака їхньої роботи.

  Більш детальний аналіз дій кожного учасника навчань буде проведено керівниками у своїх підрозділах.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05