РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (22 червня 2012) 

 • Внесок фастівських новаторів


  Обмотувальники допоміжних електричних машин Олександр ПЕНДЮР та Ярослав МАЩЕНКО проводять перевірку опору ізоляції електродвигуна.

  У першій декаді червня п.р. в одному з цехів моторвагонного депо Фастів запрацювало нове відділення з ремонту допоміжних електричних машин електропоїздів. Колектив його, щоправда, поки що невеликий, лише декілька фахівців. Однак у моторвагонному депо впевнені, що цей ремонтний підрозділ має гарну перспективу з точки зору удосконалення ремонтно-виробничих процесів.

  - Створення відділення з ремонту допоміжних електричних машин у нашому депо певною мірою можна вважати вимогою часу, - говорить інженер-технолог Ігор НУДНЕНЬКО. - Адже раніше значна частина нашого електрообладнання відправлялася на спеціалізовані ремонтні заводи. На це йшли чималі кошти з бюджету Південно-Західної залізниці та витрачався час. Зараз ремонт електрообладнання налагодили у себе і робимо його не лише швидше, оперативніше, а й набагато дешевше. Та й контроль за якістю значно вищий.

  Новий ремонтний підрозділ працює у структурі електромашинного цеху. Має своє приміщення, необхідне сучасне обладнання та інструмент. Спеціалісти здатні проводити ремонт електродвигунів, компресорів, вентиляційних пристроїв, насосів, трансформаторів, фазорозчіплювачів. За першу декаду місяця тут вже відремонтували шість масляних насосів для компресора, компресор та фазорозчіплювач. Здавалося не так й багато, однак це лише перші результати роботи цього невеликого колективу. Вже найближчим часом тут планують впровадити верстат для намотування котушок реле, що дозволить збільшити обсяг робіт. Не припиняється постачання необхідними запасними матеріалами, а разом з тим налагоджується і весь виробничий процес.

  - Сьогодні головне завдання нового ремонтного підрозділу - забезпечити якісний ремонт допоміжних електричних машин для потреб моторвагонного депо, - говорить інженер-технолог. - І, судячи з перших результатів роботи, це їм до снаги.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05