РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (22 червня 2012) 

 • «Здоров’я батькам, рідним і друзям!» - цими словами розпочалося велелюдне свято


  Начальник Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИН та голова Дорпрофсожу А.О. ФУРСА
  поздоровили не лише медиків із залізничних медичних закладів. У той день годинниками від керівництва столичної магістралі
  було нагороджено 10 фахівців із лікарень та амбулаторій.

  Зала районного будинку культури, що у м. Хмільник, минулого понеділка була вщерть заповнена глядачами. Урочистості з нагоди Дня медичного працівника розпочалися з приємних вражень для людей у білих халатах. Начальник Південно-Західної магістралі Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН та голова Дорпрофсожу Анатолій Олексійович ФУРСА щиросердно поздоровили представників величезної когорти лікарів, фельдшерів, медичних сестер із їхнім професійним святом.

  Незадовго до початку святкового концерту ведучі заходу запросили до слова мера м. Хмільник Василя ГРУШКА, який від імені громади міста-курорта подякував О.М. КРИВОПІШИНУ як депутатові Вінницької обласної ради, який, опікуючись зокрема розвитком санаторної інфраструктури Медичного центру реабілітації залізничників (МЦРЗ), робить значний внесок у майбутнє курорту на березі Південного Бугу.

  Двадцять два медпрацівника, які представляли залізничні заклади із Хмільника, Києва, Коростеня, Козятина, Вінниці, Шепетівки, Фастова, подякували керівництву Південно-Західної залізниці за достойну оцінку їхньої праці. Серед нагороджених годинниками від начальника столичної магістралі, який відгукнувся на прохання місцевої районної влади відзначити працю лікарсько-фельдшерського персоналу Хмільниччини, - медичні працівники Хмільницької районної лікарні та амбулаторій, що розташовані у селах Березна, Пустовійти, Скаржинці, Мар’янівка, Осична. О.М. Кривопішин вважає, що медикам Хмільниччини є, чим пишатись. Працівники закладів навіть у нелегких умовах сьогодення забезпечують належний обсяг і високу якість медичної допомоги, впроваджують нові ефективні методики лікування й профілактики.

  Почесною грамотою від мера Хмільника було нагороджено колектив МЦРЗ на чолі із директором - головним лікарем МЦРЗ, заслуженим лікарем України Віктором ПІКУШЕМ. Нагорода виправдана. Адже крім класичного санаторно-курортного лікування, що проводиться із постійною корекцією й під лікарським контролем, тут пропонуються сучасні методи реабілітації різних захворювань, а також індивідуальні, профілактичні й загально-оздоровчі лікувальні програми, що базуються на оптимальному сполученні лікувальних природних факторів. А саме - вуглекислотно-радонових вод, торфогрязей, а також мінеральної води типу тих, які б’ють із трускавецьких джерел. Високі медичні технології й ефективні методи традиційної й нетрадиційної медицин - фірмова марка Медичного центру реабілітації залізничників, яка відома не лише в Україні, а й за її межами. Крім того, МЦРЗ є величезною науково-методичною базою для фахівців. Це, за словами учасників семінару (відбувся напередодні урочистостей на базі Центру) - лікарів, які практикують у залізничних медзакладах, значно допомагає в їхній практичній роботі.

  Які урочистості без концерту? Глядачі у скромній залі районного будинку культури зустріли бурхливими оплесками та вигуками захоплення й подяки професійних митців сцени. Адже керівництвом Південно-Західної магістралі було запрошено народну артистку України Валентину СТЕПОВУ та вокальний квартет «Гетьман» у складі народних артистів України Петра ЗАЙЦЯ, Геннадія КАС’ЯНЕНКА, Андрія КОНДРАТЮКА, Петра МАКСИМОВИЧА та концертмейстера Святослава ІЛЬНИЦЬКОГО.

  Своїм безплатним для запрошеної публіки концертом вони засвідчили справжню професійну зрілість і любов до музики й пісні, до всього національного й неповторного. Кожен виступ засвідчував неабияку майстерність творчо обдарованих співаків. Довелось дізнатись від колег із місцевих мас-медіа, що не так вже часто до районного будинку культури навідуються відомі українські митці. А якщо і відбуваються подібні гала-концерти, то за чималеньку плату за вхід. Тож подія, про яку інформуємо сьогодні, надовго залишиться у пам’яті мешканців Хмільниччини. І не лише у них.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05