РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (15 червня 2012) 

 • Володарі надійної логістичної схеми

  Станція Коростень - це потужний залізничний підрозділ із чималим колективом, в якому бережуть кращі трудові традиції своїх попередників. Працюють тут люди різних професій, усіх - майже 360 чоловік. Оскільки на цій важливій вузловій станції рух поїздів, роботи з розформування і формування потягів не зупиняються ні вдень, ні вночі, то й увесь станційний механізм працює злагоджено, як годинник.

  Поглянемо ближче на роботу чергових по ст. Коростень. Їх праця ніколи легкою не була, а в період підготовки магістралі до швидкісного руху, коли було чимало «вікон», і поготів. Отож, зрозуміло, що працювати на цій посаді мають професіонали, які швидко орієнтуються в тій чи іншій ситуації, і здатні оперативно приймати рішення. Як мені вдалося довідатися, саме такі люди тут і працюють, більшість має великий досвід роботи. Але серед цієї когорти є й молодий працівник, який завдяки своїй наполегливості, зібраності в роботі не гірший від його старших колег.

  Зайшовши одного дня на пост чергового, якраз потрапила на зміну, в якій працював Олександр КОЗАЧОК. Серйозний, зосереджений на роботі, видно, що не до розмов йому. Все ж дізналася, що 25-річний залізничник два роки вже працює черговим. А до цього було навчання в Харкові в залізничному вузі, робота на станції Коростень черговим по парку. Як і належить справжньому чоловікові, Олександр пройшов військову службу у Збройних Силах. Повернувшись, почав практикуватись на чергового. Кращі риси наставників проявили при цьому його старші колеги. Це досвідчені чергові, серед яких Лідія Козинна, Олена Ступницька. Вони переконані, що робота з організації руху поїздів серед усього іншого вимагає неабиякої самодисципліни. І саме ця риса Олександру притаманна, як і бажання працювати і вдосконалюватися.

  …Успіх зазвичай здобувається, коли ми маємо завзятість і не піддаємося розчаруванню під час труднощів, казали древні мудреці. Отож молоді, і не тільки, варто на це зважати.

  Від редакції. Потужний шлюз для транзитних потоків. Так, використовуючи морську технологію, можна назвати ст. Коростень. Тут чітко діє регламент взаємодії всіх учасників, які виконують технічне обслуговування інфраструктури станції. Лише таким чином на сьогодні можна виконати основні експлуатаційні показники у межах всієї Коростенської дирекції залізничних перевезень, а отже і столичної магістралі. Мета О. КОЗАЧКА та його колег - забезпечення надійної логістичної схеми, що має бути корисною для вантажовідправника, споживача й для власників вагонного парку.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05