РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (8 червня 2012) 

 • Коли результати тішать

  Стан колійного господарства, безпека руху, підготовка вокзалів та посадочних платформ, якість обслуговування пасажирів, умови роботи працівників залізниці як на великих станціях, так і на віддалених пунктах, утримання будівель, обладнання, смуг відведення - ці та багато інших питань були у центрі уваги керівництва та фахівців Козятинської дирекції залізничних перевезень у ході весняного комісійного огляду, підсумки якого підбили наприкінці минулого тижня.

  Відзначалося, що загалом по дирекції до комісійного огляду у колективах залізничників підготувалися добре. Зокрема великий обсяг робіт виконано на Шепетівському залізничному вузлі. Адже саме тут, на дільниці магістралі Шепетівка - Здолбунів, безпосередньо територією Козятинської дирекції вже найближчим часом курсуватиме швидкісний пасажирський поїзд, що буде перевозити футбольних вболівальників між Львовом та Києвом під час проведення у нашій країні першості Європи з футболу. Вже сьогодні станції Кривин, Могиляни, Івачкове, Славута зустрічають пасажирів оновленими платформами. Оновлюється і колійне господарство, що здатне забезпечити рух швидкісних електропоїздів на цьому напрямку.

  Заслуговує на слова подяки і робота залізничників на інших станціях. Як завжди охайною зустрічає пасажирів Миронівка - південні ворота столичної магістралі. Чудово виглядає оновлений вокзал у Білій Церкві. Після завершення будівельних робіт чепуриться Фастів, де вже найближчим часом планується відкрити зелену зону з майданчиком для відпочинку пасажирів. Не втрачають привабливого вигляду й менші станції - Ізяслав, Ржевуська, що розташовані на менш задіяних дільницях залізниці.

  - Загалом я задоволений тим настроєм людей, які працюють у нашій дирекції, - підсумував результати весняного комісійного огляду начальник Козятинської дирекції залізничних перевезень Василь БУЦЕРОГА. - В їхній роботі стало більше ініціативи, наполегливості. Зрозуміло, що у нас є чимало невирішених проблем, однак за належної організації роботи багато чого нам вирішити до снаги.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05