РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (1 червня 2012) 

 • Нас вітають

  Напередодні Дня журналіста ми звернулись до наших читачів із проханням оцінити нашу працю. Провівши невеличке соцопитування, ми отримали, сподіваємось, об’єктивну оцінку нашого залізничного часопису. І бажання наповнювати нашу газету новим змістом, новими темами, новими творчими зусиллями.

  Вінницький вокзал за свою більш ніж столітню історію знаходив своє відображення на шпальтах нашої рідної газети «Рабочее слово». Користуючись нагодою, щиро витаємо творчий колектив редакції із професійним святом.

  Щиро зичимо вам міцного здоров’я, успіхів у вашій праці та творчого натхнення.

  З повагою, Григорій МОСКАЛЬЧУК,
  начальник вокзалу ст. Вінниця

  ***

  Дорогі друзі! Саме таким зверненням хочеться визначити повагу до вас, колективу редакції газети «Рабочее слово». Адже протягом усього майже 90-річного віку нашого видання робота Жмеринського теркому мала відображення на шпальтах газети столичної магістралі. І на сьогодні ми активно співпрацюємо задля популяризації роботи нашої громадської організації.

  Від імені багатотисячного колективу залізничників Поділля, яких об’єднує терком, щиро вітаємо вас із професійним святом. Бажаємо вам творчого натхнення, успіхів у вашій нелегкій, але дуже потрібній справі! Міцного вам здоров’я та усіляких гараздів.

  Юрій АНДРУШКОВ, голова Жмеринського
  територіального комітету профспілки
  залізничників та транспортних будівельників

  ***

  Добрий день, шановна редакціє газети «Робочее слово»!

  Щиро вітаю всіх журналістів газети залізничників із наступаючим професійним святом - Днем журналіста!

  Постійно переконуюсь, що кожен із вас прийшов у журналістику за покликом душі і серця.

  Невипадково колектив ваш особливо дружній, міцно згуртований довір’ям і сердечною спорідненістю.

  Талановиті, обдаровані творчим мисленням, ви вносите в друковані рядки тижневика залізничників саме ті почуття, якими і живе читач.

  Особисто я згодна годинами залишатися в полоні газети, яка має в своїй назві лише два промовисті слова - «Рабочее слово», що хвилюють глибоким патріотизмом, великою працелюбністю та відданістю залізничній справі.

  Особливо хочеться відзначити широчінь ваших знань, глибину розуміння будь-яких фактів чи подій і вміння з дивовижною простотою та зрозумілістю донести їх до кожного залізничника столичної магістралі, а також багатотисячних своїх прихильників.

  Тож бажаю вам, наші дорогі журналісти газети «Рабочее слово», міцного здоров’я, всіх можливих життєвих гараздів та піднесеної журналістської енергії!

  Людмила ІВАНЧЕНКО, багажний касир
  вокзалу ст. Київ-Пасажирський

  ***

  Шановна редакціє!

  Газета «Рабочее слово» завжди мала широке коло своїх прихильників серед працівників Південно-Західної залізниці, тому що розповідала про людей праці, тих, хто не лише сьогодні працює на столичній магістралі, а й про її ветеранів, хто творив історію нашої залізниці. Журналісти редакції завжди були свого роду літописцями всіх справ, якими жила залізниця, неначе тим місточком завдяки якому ми, ветерани, знали про всі ці новини. Серед героїв газетних публікацій ми часто зустрічаємо своїх давніх друзів та знайомих. Газета й сьогодні допомагає нам жити життям цього великого трудового колективу, де ми пропрацювали не один десяток років.

  Тож в день професійного свята журналістів хотілося б всім вам подякувати за це і побажати творчих удач та вдячних читачів.

  З повагою, ветеран вагонного
  депо Козятин Микола Петрович НОВІКОВ

  ***

  Сергій ВАСЯНОВИЧ, начальник виробничо-технічного відділу Коростенської дирекції залізничних перевезень:

  - На які матеріали в «Рабочем слове» Ви звертаєте увагу передусім?

  - Перш за все зупиняюся на виробничих матеріалах. Мені цікаво читати про життя підрозділів залізниці, про їх людей, дізнаватися, що нового відбувається в роботі інших дирекцій… Не подобається, коли газетну площу займають великим обсягом ТВ-програми. На щастя, в нашій газеті її нема.

  - Які побажання висловили б Ви журналістам газети?

  - Журналістам побажаю завжди бути на вістрі подій, а також з натхненням писати про великі і малі колективи, про достойних людей.

  ***

  Ольга БАРЛАДЯН, БМЕУ-5, м. Конотоп

  - Я виросла із газетою «Рабочее слово». Пам’ятаю, було мені років дванадцять, коли вперше розгорнула дорожню газету. Цікавого, зізнаюся відверто, було мало - все про залізницю та залізницю. Прочитала щось дитяче. Пізніше привабила сторінка для жінок. Там були кулінарні рецепти, поради. Коли сама стала працювати на залізниці, уже читала і першу сторінку, і другу. Найперше - про конотопчан. Приємно, що ти сама знаєш цих людей, зустрічаєшся із ними, спілкуєшся. Тільки в газеті чомусь мало публікацій про будівельників...

  ***

  Петро КОНЧАКІВСЬКИЙ, голова ради ветеранів Коростенської дирекції залізничних перевезень.

  - З великою повагою ставлюся до газети «Рабочее слово», і перечитую її повністю - від першої до останньої сторінки. Зрозуміло, що більшу увагу звертаю на матеріали з нашого, Коростенського регіону, бо ж недаремно кажуть, - своя сорочка до тіла ближче. Загалом вдячний колективу редакції, що поряд з актуальними виробничими статтями, велика увага приділяється і ветеранській темі.

  - Усім працівникам газети бажаю незгасаючої енергії в пошуках цікавих тем, подій, і бажання творити на благо людей.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05