РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (25 травня 2012) 

 • За «мінування» - до п'яти років позбавлення волі

  В один зі святкових днів травня, коли наші громадяни відпочивали, правоохоронцям Жмеринського лінійного відділу та Вінницького відділення міліції довелось чимало попрацювати. А це тому, що після 17-ї год. із Управління служби безпеки України у Вінницькій області, куди перед цим зателефонував анонім, надійшло повідомлення про те, що у пасажирському поїзді №61 Санкт-Петербург - Кишинів закладено вибуховий пристрій. Весь особовий склад, на чолі з начальником відділу підполковником міліції Олександром МОРОЗОМ, був зібраний для проведення заходів, спрямованих на порятунок пасажирів.

  На той час поїзд уже наближався до ст. Вінниця. Керівництво прийняло рішення затримати його до вияснення обставин і проведення відповідних заходів. На вокзал направилась слідчо-оперативна група на чолі із начальником Вінницького лінійного відділення підполковником міліції Юрієм ШЕВЧУКОМ. Сюди прибули й працівники інших підрозділів міліції, у тому числі - вибухо-технічної та кінологічної служб УМВС України у Вінницькій області. Із поїзда евакуювали усіх 108 пасажирів і направили до зали очікування вокзалу. А фахівці зайнялись перевіркою вагонів. Вибухових пристроїв та небезпечних речовин не виявили. Тому пасажирам дозволили зайняти свої місця у вагонах. Після затримки на дві з половиною години, поїзд попрямував до ст. Жмеринка. В ньому продовжували роботу вибухотехніки.

  На вузловій станції його вже очікували співробітники лінійного відділу міліції, які оточили третю та четверту платформи і вивели з них сторонніх людей. У Жмеринці ще раз ретельно перевірили усі вагони, а також локомотив. Однак і тут вибухівки не виявили. Через 24 хвилини поїзд попрямував далі, а його аж до кордону супроводжували десять співробітників міліції.

  За даним фактом порушено кримінальну справу. Зловмиснику, який зробив завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян і якого поки що розшукують, буде висунуто звинувачення за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу України. А такі дії караються обмеженням волі на строк до п’яти років. Тож хотілось би застерегти й інших громадян від таких необдуманих вчинків.

  Євгенія ГАВРИШ, майор міліції, помічник начальника лінійного відділу міліції на ст. Жмеринка по взаємодії із громадськістю та ЗМІ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05